Relaks, smak i film

Ferie zimowe na finiszu a zima nie odpuszcza. W górach sypiący od kilku dni śnieg przywrócił czarodziejską zimową aurę i uszczęśliwił narciarzy. W związku z tym wiele osób rozważa wyjazd w góry, żeby nacieszyć się piękną zimą.


 

Gdzie warto pojechać?

 

Wielu mieszkańców Poznania spędziło tegoroczne ferie na Podhalu. Ogromnym powodzeniem cieszyły się miejscowości wokół Zakopanego. Jako propozycję przedłużenia ferii zimowych wybraliśmy ofertę obiektu villa Toscana w Murzasichlu. Miejscowość położona jest przy granicy Parku Narodowego zaledwie 6 km od Zakopanego. VillaToscana to urokliwe, kameralne miejsce w sam raz na romantyczne wypady. Dla swoich gości oferuje 9 apartamentów, których wystrój jest inspirowany słoneczną Toskanią. Villa ma charakter boutique hotel. Przestronne jasne apartamenty zapewniają komfortowy wypoczynek pełen ciszy i relaksu.

 

W miesiącu marcu villa Toscana oferuje atrakcyjne pakiety pobytowe, podczas których będzie można po szaleństwach narciarskich na stoku zanurzyć się w kulinarnej przygodzie we włoskim stylu. Szef kuchni zapewnia menu ze świeżych włoskich produktów pełne aromatycznych ziół i oryginalnych połączeń smakowych. Codziennie inna propozycja pozwala poznać smaki włoskiej kuchni. Do tego w pakiecie wyborne włoskie wino dobierane każdorazowo do oferowanych potraw.

 

A wieczorami można skorzystać z oferty Sali Kinowej w której przez cały miesiąc będą odbywać się maratony filmowe. Sami goście tworzą repertuar ze swoich ulubionych filmów lub tytułów, które chcą oglądać. Można przywieźć swój film i dołączyć się do zabawy.

 

Propozycja oryginalna i zapewniająca potrójne wrażenia. Zapraszamy.

 

Szczegóły na temat pakietów i oferty: www.villatoscana.pl

 

Fot. Archiwum villa Toscana