Wymień się rzeczami w Ogrodzie Jordanowskim. Targi Różności w Poznaniu

Czasami zakup okazuje się nieprzemyślany, innym razem rzecz zwyczajnie się znudzi. „Lepszy Świat” oferuje rozwiązanie i zaprasza na Targi Różności, gdzie ciuchy wymienimy na książki, a książki na filmy.

Każdemu konsumentowi zdarzy się zatracić w gromadzeniu i kupowaniu przedmiotów. Co zrobić z tymi już niechcianymi? Wyrzucić szkoda, zostawić też. Wydarzenie „Lepszego Świata” daje możliwość pozbycia się ich w ekologiczny sposób, przeznaczając je na wymianę. Na Targi przynieś nie tylko buty, odzież, płyty DVD czy biżuterię, ale też „łakocie” własnej roboty. Ciasta i zaprawy na pewno się nie zmarnują!

Targi są imprezą cykliczną, dlatego otrzymane na nich kupony można wymienić na wybrane przez siebie rzeczy podczas kolejnych edycji wydarzenia. Uwaga! Na wymianę przynosimy tylko przedmioty w dobrym stanie, bo kto z nas chciałby otrzymać książkę z brakującymi stronami?

W ramach targów odbędą się również warsztaty, podczas których przygotowane zostaną szablony do ozdobienia bawełnianych tkanin. Wzór najlepiej nanieść na przyniesioną przez siebie koszulkę/etorbę.
 
Targi Różności rozpoczną się w sobotę 25.07 w Ogrodzie Jordanowskim nr 1 przy ul. Solnej o godz. 11.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program przedstawia się następująco:

11:30 – 12:45 Przyjmowanie rzeczy na Targi Różności

13:00 – 14:30 Targi Różności

13:30 – 14:30 Warsztaty robienia szablonów na koszulki i ekotorby