Zespół z siódmej ligi wyzywa Lecha na pojedynek

Zespół Sucharów Suchy Las, A-klasowicz wyzwał Lecha na mecz towarzyski. Suchary odpowiadają w ten sposób na rozważania Macieja Skorża na temat organizacji sparingu z niżej notowanym rywalem.

TMS Suchary Suchy Las to mały klub, grający na co dzień w A-klasie. Zawodnicy Sucharów są amatorami i proponują Lechowi Poznań sparing. Na profilu zespołu w serwisie Facebook pojawiło się wyzwanie dla Kolejorza.
– Jeśli wygracie z nami różnicą pięciu goli, to nadrukujemy sobie na przodzie koszulek dowolne logo wskazane przez was, przyjdziemy dopingować całą drużyną najbliższy mecz w Poznaniu, będziemy przy każdej okazji podkreślać, że dostaliśmy srogie lanie od mistrza Polski. No i tradycyjnie możecie liczyć na kastę Lecha Pilsa! – czytamy w komunikacie zamieszczonym na facebookowym profilu amatorskiego klubu.

Suchary stawiają jednak warunek – oba zespoły mają zagrać w najsilniejszych składach, a koszty organizacji poniosą gospodarze.

Jeśli Lech podjąłby rękawice, a wyzwanie przegrał, wtedy zawodnicy z Suchego Lasu będą oczekiwać udostępnienia na profilu facebookowym Lecha prośby o polubienie profilu Sucharów, zaproszenia na jeden z meczów Lecha i… kasty Lecha Pils.

Pogrążony w kryzysie Lech na dość nietypową propozycję ze strony A-klasowiczów pewnie nie odpowie. Drużyna ma przecież na głowie inne problemy… Lech zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i przy Bułgarskiej nie jest nikomu do śmiechu.