Workon to szansa dla Twojej firmy

Firma rekrutacyjna Workon pomaga osobom niepełnosprawnym w  znalezieniu  satysfakcjonującej pracy, a firmom dostarcza kompetentnych i lojalnych pracowników. 

Workonowi zaufały już dziesiątki firm,które zyskały wielu sumiennych i kompetentnych pracowników. 

Idea

Agencja  starannie dobiera kandydatów do pracy pod kątem ich wcześniejszego doświadczenia zawodowego, predyspozycji i talentów. Zatrudnianie osób niepełnosprawnych pozwala pracodawcom znacznie zredukować koszty pracy przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości pracy jaką świadczą pieczołowicie wyselekcjonowani przez workon pracownicy.

Należy być świadomym, że osoby niepełnosprawne mogą w sposób profesjonalny świadczyć w pełni wartościową pracę, na równi z pełnosprawnymi. Workon gwarantuje, że znajdzie dla Państwa firmy odpowiedniego pracownika w niecałe dwa tygodnie.

Będzie to pracownik, któremu możecie Państwo zaufać zarówno pod względem kompetencji jak i zaangażowania. Zrekrutowani przez  nich  ludzie  zazwyczaj po okresie próbnym sprawdzają się doskonale i zostają z pracodawcą na długie lata.

Kim jesteśmy?

zarządzające Workonem Agata Krasicka i Magdalena Napierała osobiście dbają o przebieg rekrutacji od początku do samego końca, zapewniając szybkość i skuteczność jego przebiegu. Oferta Workonu jest bardzo szeroka znajdą państwo rzetelnych pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Comiesięczne dofinansowanie do pensji 

Ważnym aspektem zatrudnienia osób niepełnosprawnych jest dofinansowanie  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wysokość comiesięcznego dofinansowania do pensji pracownika jest uzależniona od stopnia niepełnosprawności. W praktyce wynosi to od 450-2400 zł netto miesięcznie. 

Jeżeli szukacie Państwo optymalizacji kosztów zatrudnienia przy jednoczesnej pewności, że pracują dla Was specjaliści w swoich dziedzinach w pełni zaangażowani w to co robią to warto zaufać agencji Workon.