Intuition Naturals w nowej eko odsłonie

Intuition Naturals od Wilkinson to maszynka 3w1, która namydla skórę, goli oraz nawilża. Specjalne mydełko nasączone naturalnym aloesem oraz witaminą E doskonale zastępuje piankę, przygotowując skórę do golenia. Ceniona przez kobiety za właściwości pielęgnacyjne maszynka Intuition Naturals jest teraz dostępna w nowym, ekologicznym opakowaniu.

Kobietom często proces golenia kojarzy się nieprzyjemnie – z podrażnieniami, szorstką skórą, a nawet zacięciami. Wysokiej jakości maszynka Wilkinson Intuition Naturals odpowiada na potrzeby kobiet i sprawia, że golenie staje się przyjemnością. Kremowe mydełko umieszczone wokół ostrzy delikatnie wygładza i nawilża skórę. Dodatkowo zawarte w nim składniki zmniejszają ryzyko podrażnień. Połączenie funkcji usuwania włosków z  namydleniem i nawilżeniem skóry sprawia, że jest to doceniany przez kobiety komfortowy sposób golenia.

Kojące działanie aloesu

Maszynka Wilkinson Intuition Naturals idealnie nadaje się nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Produkt nie zawiera konserwantów i jest hipoalergiczny. Naturalny aloes, zawarty w mydełku, nawilża skórę oraz wspomaga jej odnowę. Dodatkowo łagodzi podrażnienia po goleniu. Cztery elastyczne ostrza, zabezpieczone ochronną kratką, zapewniają dokładniejsze golenie bez zacięć. Delikatna kolorystyka dodaje maszynce subtelności. Szeroka, gumowa rączka pozwala na precyzyjne wykonywanie ruchów oraz zapobiega wyślizgnięciu się maszynki z ręki. Dołączony do produktu uchwyt pozwala umocować maszynkę np. na ścianie.

Dbając o środowisko

W trosce o środowisko Wilkinson wprowadził maszynkę Intuition Naturals w eko odsłonie. Dzięki tej zmianie nowe opakowanie podlega w 100 proc. recyclingowi, co potwierdza umieszczony na pudełku eko symbol. Produkt zapewnia najwyższą jakość golenia dbając o Ciebie i środowisko.