Wakacyjna stylizacja bikini

Latem możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Poeksperymentuj z intymną fryzurką używając Quattro for Women Bikini, maszynki 2w1. Jej unikalna konstrukcja pozwala na szybkie i wygodne golenie, a wbudowany na końcu maszynki, wodoodporny trymer umożliwia stylizowanie fryzur intymnych. Teraz wyjątkowa maszynka Quattro for Women Bikini dostępna jest także w różowym kolorze.

Wyjątkowa maszynka Wilkinson Quattro for Women Bikini to idealne narzędzie do tworzenia intymnych fryzurek. Wąski pasek, romb, czy też serduszko to kształty, które możesz stworzyć za pomocą wodoodpornego trymera umieszczonego na końcu maszynki. Cztery poziomy regulacji pozwalają na podcięcie włosków na dowolną długość. Umieszczone z przodu maszynki cztery ultracienkie ostrza zapewniają dokładne golenie, a kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Dwa szerokie paski nawilżające z ekstraktem z jagód alcai oraz jojoby zapobiegają podrażnieniom i umożliwiają łatwe przesuwanie się po delikatnej skórze linii bikini. Szeroka, gumowa rączka maszynki zapewnia precyzję ruchów i nie pozwala na wyślizgnięcie się maszynki podczas jej używania np. pod prysznicem.

Maszynka Wilkinson Quattro for Women Bikini to propozycja dla nowoczesnych kobiet, które lubią dbać o siebie i swój wizerunek.