Euro 2012: Polska-Rosja i wielkie emocje

Jarzębina, Oceana w Poznaniu i mecz, na który wszyscy czekają: Polska-Rosja na Stadionie Narodowym. Ekscytujących przeżyć w poznańskiej Strefie Kibica dziś z pewnością nie zabraknie.

Wszystko rozpocznie się o 15.30 koncertem zespołu Jarzębina, wykonawcy przeboju Euro 2012 “Koko koko Euro spoko”. O 16 wystapi Małgorzata Ostrowska, a po niej, o 17.17, znów Jarzębina. O 18 na rozgrzewkę będzie można obejrzeć mecz Grecja – Czechy, a o 20.45 rozpocznie się to spotkanie, na które wszyscy czekają: Polska – Rosja ze Stadionu Narodowego. Po meczu, około 23, rozpocznie się koncert Oceany, a po nim wielka – miejmy nadzieję, że radosna, bo po zwycięstwie – impreza w Strefie Kibica.

Jeśli ktoś zdecyduje się oglądać oglądać mecz w Strefie Kibica lub w którymś ze staromiejskich pubów – lepiej, żeby przyszedł znacznie wcześniej. W pubach, które mają telewizory, a także w strefie może zabraknąć miejsc. Organizatorzy Strefy Kibica szacują, że wtorkowy mecz będzie oglądała porównywalna liczba kibiców jak piątkowy mecz otwarcia igrzysk, czyli 23 tysiące osób. A wtedy trzeba będzie zamknąć strefę dla kolejnych chętnych.  

Na szczęściej jest jednak więcej miejsc w Poznaniu, w których można obejrzeć mecz. Fanów piłki nożnej zaprasza Bawarska Wioska w parku K. Marcinkowskiego. Bawić na meczu można się też w Euro Malta Funzone na trybunach obok stoku narciarskiego codziennie do 5 rano. Specjalną atrakcją dzisiejszego dnia będzie po meczu Russian Party Malta, a zagra  – Dj “East”.

Ale jeśli zaplanowaliście sobie oglądanie meczu pod gołym niebem, to lepiej zabierzcie też kurtki przeciwdeszczowe i parasole. Synoptycy zapowiadają na wieczór deszcze, a nawet burze.

Czytaj także:

Piwo, zabawa i dyscyplina – to podsumowanie pierwszego meczu Euro 2012 w Poznaniu
Euro 2012: poranek po meczu
Pierwszy mecz Euro 2012 w Poznaniu: było fantastycznie!
Prezydent: atmosfera jest rewelacyjna!
Euro 2012: Komunikacja w Poznaniu w dni meczowe
Chorwaci i Irlandczycy opanowali Stary Rynek
Chorwaci są już w Poznaniu
Strefa Kibica: tak było na otwarciu
Ambasady dla… kibiców Euro 2012
Otwarcie Strefy Kibica: Mezo, tłumy w strefie i remis w meczu Polska-Grecja
Strefa Kibica: zakazy i ograniczenia

Koncerty w Strefie Kibica
Euro 2012: ograniczenia dla mieszkańców okolic stadionu
Euro 2012: ograniczenia w ruchu wokół Strefy Kibica