Biało-Czerwno rozpoczęli turę zwycięstw od wygranej 9:2 z Finlandią, która w powszechnej opinii uchodziła za trudnego zawodnika. Bramki dla Polski zdobyli: Jakub Maślak, Paweł Michalec, Michał Maluszczak, Mateusz Iwanowski i Cezary Salomonik.
Kolejnych przeciwników – drużynę Stanów Zjednoczonych – Polacy pokonali koncertowo 11:0. Bramki strzelili Krzysztof Schiller, Paweł Michalec, Mateusz Iwanowski, Michał Maluszczak, Jakub Maślak, Bartosz Okrasiński i Łukasz Pilarz (20).
Dobra passa Polaków skończyła się w pojedynku z Danią – tu nasi zawodnicy niestety przegrali 3:9. Bramki zdobyli: Maślak i Michalec.
To był dobry dzień także dla polskich seniorek, które wygrały ze Szwajcarkami 3:0. Bramki strzeliły Paulina Kwiatkowska, Justyna Tyrowicz i Marta Bokun.
Jak burza idą również nasi juniorzy. Juniorki pokonały Japonki aż 15:0, a juniorzy Belgów 8:7.







