Urodziny Term nadal trwają

Jak na każdym roczku przystało powinna być zabawa, muzyka oraz tort. I tak właśnie było podczas pierwszych urodzin Term Maltańskich. Chociaż urodziny Term nadal trwają… (Zobacz zdjęcia).

W tym dniu wszyscy, którzy odwiedzili Termy Maltańskie skorzystali z 50 proc. zniżki na bilety wstępu. Główne atrakcje odbyły się wieczorem, a imprezę prowadził pirat.

Dla najmłodszych były zabawy, puszczanie baniek mydlanych, pływanie w kuli, a dla wszystkich synchron w wodzie w wykonaniu dziewcząt ze ścisłej czołówki pływackiej w Polsce.

Wieczorem pani prezes Term Maltańskich pokroiła tort urodziny, po którego ustawiła się spora kolejka.

Ale pierwsze urodziny Term trwają nadal, ponieważ w najbliższy weekend, 20–21 października będzie dalsze świętowanie.

Muzyka i taniec to myśl przewodnia soboty 20 października, oprócz zabaw i animacji tanecznych, warsztatów i konkursów plastycznych (w godz. 11.00 – 19.00) zapraszamy na otwarcie szkoły tańca Mundo Bailando: taneczne show, muzyka na żywo, warsztaty tameczne wypełnią hol na I piętrze Term Maltańskich i potrwają od godziny 21.00 do 1.00.

W niedzielę, 21 października (w godz. 11–19) zachęcamy do aktywności w wodzie: aquazorbing, nurkowanie, zabawy i konkursy prowadzone przez postacie z bajek.

Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na aquazorbing, czyli wspaniałą zabawę w kulach wodnych. Kula wodna to niesamowita rozrywka dla dzieci, młodzieży a także i dla dorosłych: śmiałek zamykany jest wewnątrz kuli, która następnie jest pompowana, szczelnie zamykana i puszczana na wodę. Prawdziwa zabawa zaczyna się kiedy uczestnik próbuje chodząc po wodzie utrzymać równowagę, a „grunt” ucieka spod nóg.

Szkoła pływania Termy Maltańskie & Fregata Swimming zaprasza na szaleństwo w kulach wodnych w sobotę i niedzielę od godziny 16.00.

Z kolei, szkoła nurkowania NEMO, prowadząca zajęcia w kompleksie, proponuje zapoznanie się z tym niezwykłym sportem: w niedzielę od godz. 11.00 w Aquaparku będzie można spróbować swoich sił pod czujnym okiem instruktorów szkoły.

Także w niedzielę, zespół pływania synchronicznego, na co dzień trenujący w Termach, zaprezentuje swoje umiejętności – przypomnijmy, pływaczki z Poznania to ścisła polska czołówka.

W kolejnym tygodniu, od 22 do 26 października, odbywać się będą otwarte warsztaty tańca, podczas których można poznać poszczególne style, spróbować kilku kroków
i zdecydować w którym kursie szkoły tańca wziąć udział.

Termy Maltańskie przypominają również, że do 30 października trwa konkurs „Urodzinowa podróż na wakacyjną wyspę”, w którym nagrodą główną jest tygodniowa wycieczka na Teneryfę.