Lodowisko nad Maltą zaprasza na Ice Party

Położenie i… dyskoteka na lodzie – to podstawowe atuty lodowiska nad Maltą. I co roku przyciągają mnóstwo miłośników dyskotekowych szaleństw na lodzie.

– Zadaszenie obiektu pozwala z niego korzystać bez względu na warunki atmosferyczne – mówi Jarosław Forycki z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji Oddział Malta.

W ciągu tygodnia można na nim uczyć się lub jeździć rekreacyjnie. Natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory poczuć się jak na dyskotece, często w klubowych klimatach. Wówczas to organizowane są Ice party, taneczne imprezy na lodzie, które mogą być doskonałym pretekstem do spotkania i zabawy ze znajomymi.

– Co roku cieszą się one ogromną popularnością – dodaje Jarosław Forycki. – Dodatkowo na lodowisku wybudowano podwyższenie (strefa widokowa) na którym znajdują się miejsca siedzące. Bez zdejmowania łyżew można tam sobie odpocząć, czy też wypić coś ciepłego. Przed sezonem została wyremontowana szatnia, a na miejscu działa również wypożyczalnia łyżew.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do czwartku, oraz w niedziele od godziny 8 do 22. Natomiast w piątki i soboty od 8.00 do 23.00. Bilety kosztują od poniedziałku do piątku: 7 zł normalny, 5 zł ulgowy, a w weekendy odpowiednio 9 i 6 złotych. Można kupić również karnety. Wówczas w cenie 9 godzin – 10 jest darmowa. W weekendy można skorzystać z grupowych lekcji nauki jazdy na łyżwach.