Horoskop na 2013 rok

Pierwszy dzień nowego roku to czas, kiedy wyjątkowo chętnie sięgamy po najrozmaitsze przepowiednie i horoskopy. Każdy przecież chce wiedzieć, co mu przyniesie nowe 365 dni i ma nadzieję, że będą to same dobre rzeczy. Oczywiście tego właśnie życzymy wszystkim naszym Użytkownikom z całego serca…

Baran
Czeka cię rok dość wyczerpujący, jeśli chodzi o pracę, ale za to w pełni satysfakcjonujący, jeśli chodzi o rezultaty zawodowe. Sukcesów i finansowych, i uznania w branży na pewno Ci nie zabraknie, będziesz mógł się wręcz pławić w złotym blasku chwały! Ale nie spoczywaj na laurach, bo osiągnąć sukces to nie to samo co go utrzymać. Tu będzie niezbędne cierpliwość i trzymanie nerwów na wodzy, a to dla Barana trudne zadanie… Ale jeśli tego nie zrobisz, zaczną się konflikty ze współpracownikami i kontrahentami, którzy nie będą czegoś takiego tolerować i po prostu odejdą z firmy – albo zmuszą do tego ciebie… Bądź w tym roku rozważny i doceń to, co już udało Ci się osiągnąć. W tym roku warunkiem powodzenia planów zawodowych jest umiar.

Najtrudniejsza pod tym względem będzie wiosna (marzec, kwiecień), ale gdy już to przetrwasz, to reszta roku upłynie sielankowo aż do znudzenia! Niestety, pod względem uczuć także. Samotne Barany nadal będą w samotności leczyć skołatane serce, a te w stałych związkach zaznają nudy – lub uroku, w zależności od podejścia – błogiej codzienności. Do nowych znajomości, zwłaszcza tych, które wywołują natychmiastowy zawrót głowy i… innych części ciała lepiej podchodzić ostrożnie i nieufnie, bo inaczej skończy się koeljnym toksycznym związkiem i kłopotami w pracy. No i może warto jednak się zastanowić, czy to rozsądnie od razu ofiarowywać komuś całego siebie bez ograniczeń? To zgodne z baranią naturą, ale zdecydowanie nierozważne, a wiedza zdobyta w ten sposób przez osoby niegodne zaufania może być użyta przeciwko wam jeszcze przed końcem roku…

Byk
Będzie awans i powodzenie w pracy, możesz z optymizmem patrzeć w przyszłość! Będzie też więcej pieniędzy – może będzie to podwyżka, a może nagroda za osiągnięcia w pracy? Jedno i drugie pozwoli Ci na zrealizowanie cichego marzenia i koniecznie to zrób! Każdemu przecież coś się należy za ciężką pracę. Ale jeśli planujesz egzotyczny wyjazd, to koniecznie jedź z kimś bliskim. A jeśli dotąd nie odważyłeś się tej osobie wspomnieć o swoich uczuciach – to najwyższy czas! Zapowiada się bardzo udany związek, jeśli tylko zdobędziesz się na odwagę.

To także dobry moment na wybór lub zmianę kierunku studiów albo zmianę pracy, jeśli z obecnej mimo wszystko nie jesteś zadowolony lub uważasz, że się w niej nie rozwijasz, a sukcesy finansowe to nie wszystko. Gwiazdy wróżą sukcesy w karierze zwłaszcza tym Bykom, które są sportowcami, artystami albo poświęciły się polityce. A może warto pomyśleć o wyjeździe z kraju i poszukać ciekawych ofert za granicą?

Koniecznie musisz jednak pamiętac o tym, że sukces przyciąga tych, którzy chcieliby się podpiąć pod jego efekty Twoim kosztem – od takich ludzi koniecznie trzymaj się z daleka i nie daj się skusić nawet najbardziej korzystnym transakcjom, jeśli nie są do końca uczciwe. Jeśli dasz się skusić, to głównie Ty, a nie Twój wspólnik poniesiesz konsekwencje.

Bliźnięta
Gwiazdy wróżą Bliźniakom korzystne zmiany w życiu zawodowym, ale pod warunkiem, że trochę sobie same pomogą. To rok, w którym nie należy się bać ryzyka, bo odwaga się opłaci i przyniesie nieoczekiwane zyski. To dobra pora, by zmienić pracę, mieszkanie, partnera – i rozpocząć nowe życie. Jeden tylko warunek: nie można tego robić na oślep i na wariata, wszystko powinno być dokładnie przemyslane, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie finansowe i organizacyjne. Wytrwałość, dobra organizacja i konkretne umiejętności to podstawa sukcesu w działaniach w tym roku. I okazji zarobienia większych pieniędzy także.

Uczuć już nie da się tak łatwo zaplanować, ale i w tej dziedzinie przezorność się opłaci. Jeśli związek już dawno wygasł to nie można zrobić nic lepszego, jak tylko go zakończyć tak delikatnie jak się da. Ale nie spieszcie się z zaczynaniem nowego, bo w tym roku gwiazdy raczej nie zapowiadają nic trwałego w dziedzinie uczuć. Może się też tak zdarzyć, że osoba, którą obdarzycie uczuciem, będzie zainteresowana jedynie wasza pozycja towarzyską lub zawartością portfela…

Uważajcie na zdrowie, zwłaszcza jeśli macie skłonności do chorób krążenia. Zwykłe przeziębienie czy grypa może się skończyć poważną chorobą i uciążliwą chorobą.

Rak
Zima upłynie Ci spokojnie, ale wiosna nie będzie najlepszą porą roku w Twoim życiu! Ktoś z Twoich konkurentów w pracy nie będzie chciał dopuścić do Twojego awansu i zastawi na ciebie pułapkę – na szczęście jego zapędy skończą się źle dla niego samego, ale tylko wtedy, gdy zachowasz ostrożność wobec tych, którzy nagle będą się chcieli z Tobą zaprzyjaźnić… Starannie wybieraj ludzi, którym opowiadasz o swoich projektach, zwłaszcza tych, o których jeszcze nie zdążyłeś powiedzieć szefom – bo może się okazać, że ktoś wykorzysta twój projekt, by go przedstawić jako własny i zgarnąć korzyści.

Latem wszystko wskazuje na to, że Twoje dochody wzrosną – a to oznacza podwyżkę lub awans, a może nawet jedno i drugie. Ciesz się z tego, nie zapominaj o tych, którzy okazali Ci zyczliwość, gdy piałeś się w górę i zawsze pamiętaj o tym, że dobre słowo i dobry czyn zwrócą się stukrotnie…
W uczuciach wszystko dobrze. Stałe związki będą kwitły, a samotne Raki mają szansę na znalezienie partnera swoich marzeń. Ale także i życiu prywatnym warto uważać na fałszywych przyjaciół zazdrosnych o Wasze powodzenie…

Lew
Nowy rok to czas, by wykazać się silną wolą i zdecydowaniem. Unikaj wątpliwych moralnie kompromisów, nie ulegaj presji kolegów czy wspólników – to nie doprowadzi Cię do niczego dobrego – co najwyżej do kłopotów z prawem, a chyba nie o to chodzi, prawda? Według gwiazd ten rok będzie bardzo korzystny dla Twoich interesów, o ile będziesz umiał to wykorzystać. Skończą się twoje problemy w pracy, w dodatku uda się przeorganizować działalność firmy z korzyścią dla siebie i innych pracowników, co szybko da efekty także finansowe.

Wiele szczęścia także w miłości. Lwy w stałych związkach znajdą u swoich partnerów dużo czułości i zrozumienia w trudnych chwilach, co sprawi, że docenia partnerów tak, jak na to zasługują. Samotne Lwy spotkają wreszcie prawdziwe uczucie i to je uskrzydli dając wiarę we własne siły. Powinny jedynie uważać na kłopoty ze zdrowiem – i zdac sobie sprawę z tego, że w większości sa one całkowicie urojone i tak naprawdę są wołaniem o pomoc człowieka, który czuje się samotny, a inaczej nie umie się do tego przyznać. Może warto się trochę otworzyć w tym nowym roku…?

Panna
Ten rok upłynie Pannom pod znakiem romansów – i to takich, które całkowicie zdominują ich życie, odbijając się negatywnie na pracy zawodowej, kontaktach z przyjaciółmi i rodziną. Może to też sporo kosztować, bo romans będzie z gatunku trudnych i wymagających poświęceń – na przykład wyjazdów do innego miasta. Warto się zastanowić, czy na pewno on lub ona jest tego wart, skoro sam nie zechce zerwać swoich zobowiązań? Oto pytanie dla Panien na ten rok.

Koniecznie w tym roku Panny muszą przysiąść fałd i skupić się na swoich obowiązkach zawodowych. Już od jakiegoś czasu sporo sobie odpuszczały i jeśli szybko tego nie nadrobią, już w połowie roku odczują to bardzo boleśnie. Jeśli jednak wezmą się do roboty – będą cieszyć się sukcesem. Upieranie się przy przekonaniu, że nic złego się nie dzieje to nic innego jak zamykanie oczu na oczywiste fakty i proszenie się o kłopoty.

Uważaj na nerwy! Natłok obowiązków wynikający z wcześniejszych niedociągnięć przełoży się na chroniczne poddenerwowanie. Koniecznie musisz latem znaleźć czas na solidny wypoczynek taki, jak lubisz, bo inaczej skończy się to poważnymi kłopotoami ze zdrowiem.

Waga
To będzie dobry rok dla Wag: pokonają wszystkie przeciwności losu, a ich kariera zacznie się nareszcie rozwijać. Wagi poczują, że lata ciężkiej pracy nie poszły na marne – zwłaszcza jeśli są artystami. Przed nimi awans społeczny, sława, a nawet bogactwo. Wystarczy tylko nadal wytrwale dążyć do celu i pamiętać, że pływakowi brakuje sił tuż przed dopłynięciem do brzegu…

Kłopoty szykują się w uczuciach – Wagi powinny częście zastanawiać się, czego właściwie chcą w zwiazkach i wykazywac się tu zrównoważeniem, którego im zdecydowanie w tym roku w uczuciach będzie brakowało. A to może skutkować nie tylko kłótniami w stałcyh związkach, lecz i wieloma przygodami, które mogą doprowadzić do odejścia obecnego partnera. A czy rzeczywiście o to Wam chodzi?

Rada na ten rok dla Wag: uczcie się cieszyć życiem i tym, co już macie. Zwolnijcie tempo i cieszcie się sukcesami, bo nie tylko na to zapracowałyście, ale też wyjdzie to na dobre Waszemu zdrowiu. Organizm domaga się regeneracji i długiego odpoczynku, niewykluczone, że przydałby się wam pobyt w spa i kuracja witaminowa.  

Skorpion
Nowa praca, nowe stanowisko i nowa, obiecująca kariera – to czeka na Skorpiony w 2013 roku. I niewątpliwie będą to zmiany na lepsze, a nowy szef okaże się osobą nie tylko wpływową i taką, dla któej warto się starać, ale także doceniającą wysiłki pracownika. To zapewni sukces i zdecydowaną poprawę sytuacji życiowej oraz materialnej – warto więc skorzystać z okazji, zwłaszcza że w nadchodzącym roku większość zawodowych projektów uda się bez przeszkód zrealizować. W dodatku, z wrodzonym sobie wdziękiem, zdecydowaniem szybko wykorzystasz zdobyte umiejętności i umiejętnie zamienisz na dużą gotówkę…

W związkach nie najlepiej, ale rozstania nigdy nie są łatwe, nawet gdy obie strony doskonale wiedzą, że nie ma innego wyjścia. uważaj, żeby nie wpaść w depresję i poczucie winy – wina zawsze leży po obu stronach. Znajdź trochę czasu na odpoczynek z dala od wszystkich i wszystkiego, na ochłonięcie i zagojenie się ran. W sprawach uczuciowych nie należy niczego przyspieszać, zwłaszcza że w tym przypadku szansa pojawi się sama…

Strzelec
Gwiazdy radzą: wyjedź za granicę szukać zawodowego spełnienia! To szansa na to, żeby wreszcie zacząć realizować swoje zawodowe marzenia, które w kraju nigdy by się nie spełniły. Wprawdzie lekko nie będzie, ale szybko dostrzeżesz efekty swojej pracy, a może się zdarzyć, że pieniądze nieoczekiwanie spadną z nieba. Więcej wiary w lepsze jutro, zwłaszcza że rodzina będzie wspierać Twoje dążenia i będzie lojalna nawet daleko. ten rok będzie dowodem na to, że prawdziwa miłość zwycięży wszystko…

Ci, którzy nie zdecydują się na zmianę pracy uważając, że trzeba cenić to, co się ma, muszą się liczyć z zaciskaniem pasa w tym roku – a to nie jest to, co Strzelce lubią najbardziej… Niestety, w życiu bywa i tak, ale warto pamiętać, że zła passa też nie trwa wiecznie i jeszcze przed końcem roku okaże się, że zaciskanie pasa jednak się opłaciło. Zwróć uwagę także na to, co jesz: kilka kilogramów nadwagi to oczywiście nie tragedia, ale gdy jest ich kilkanaście to juz czas zacząć się martwić, bo stanu zdrowia nadmiar tłuszczyku na pewno nie poprawia. Może warto byłoby pomyśleć o bardziej aktywnych wakcjach w tym roku? Rower, piesze wędrówki, a może szkoła przetrwania?

Koziorożec
Rok 2013 będzie dla Koziorożców wyjątkowo pomyślny. Założą rodzinę, firmę, wybudują dom albo kupią mieszkanie – to, co zaplanują na ten rok, na pewno im się uda. Warto także przyłożyć się do pracy, bo jest bardzo duża szansa na awans i poprawę sytuacji materialnej – pod warunkiem, że nie dadzą się wmanewrować w nieuczciwe lub podejrzane interesy, bo te przyniosą duże straty finansowe. Pora przestać się bać, odważyć na więcej, zdjąć nogę z hamulca i mocniej wcisnąć gaz! Warto brać wszystko co daje los i korzystać z okazji do osobistego rozwoju, szansy na większe pieniądze, zdobycie nowych klientów i wypłynięcie na szersze wody.

Jeśli jednak czujesz się niedoceniony – to rok 2013 jest także okazją do zmian. Zmiana pracy będzie zmiana na lepsze, zmiana partnera – także, chociaż przez długie miesiące wcale nie będziesz tego taki pewien. Ale z czasem dostrzeżesz, jak ograniczała cię i hamował dotąd druga połówka i jak bez niej jesteś w stanie rozwinąć skrzydła! Poza tym już czeka nowa miłość:  będziesz przyciągać, uwodzić i zniewalać. Nikt ci się nie oprze, musisz tylko uważać, by wybuchy instynktu nie zagłuszyły głosu zdrowego rozsądku, bo inaczej będą kłopoty…

Nie musisz obawiać się kłopotów ze zdrowiem, więc korzystaj z nadcvhodzącego roku ile się da!

Wodnik
Rok pomyślny dla interesów, zapowiada intratną pracę i spore zyski. Wodnikom poprawi się sytuacja materialna, a ponieważ będą w tym roku wyjątkowo gospodarne, to zapewnia sobie dostatni byt także na następne lata. A to zaowocuje awansem społecznym i zawodowym, który w połączeniu ze szczęściem w interesach da im upragnioną niezależność. Ale to nie znaczy, że dostaną to wszystko za darmo – będą musiały się porządnie napracować, bo nic nie jest za darmo. Ale jeśli dadzą z siebie wszystko, to sukces mają w kieszeni. I wreszcie będą mogły odpocząć.

W miłości mniej spokojnie, to będzie bardzo burzliwy rok, ale ze wszystkich zawirowań Wodnikom uda się wyjść obronną ręką, o ile nie stracą cierpliwości. Bo w relacjach z ludźmi lubia manifestować siłę i dążyć do dominacji, co będzie trudne do zaakceptowania przez partnera. Jednak przy zachowaniu umiaru i poskromieniu temperamentu ten rok może być pomyślny dla przyjaźni i miłości. Wodniki musza tylko uważać na nerwy i stosować zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Zamiast serii tabletek przeciwbólowych lepiej pójść na spacer i zrelaksować się przy dobrej muzyce, a może lampce wina. To da znacznie lepsze efekty…

Ryby
Dla Ryb rok 2013 będzie rokiem nowych wyzwań, pomysłów i idei. To się opłaci, ale warto pamiętać, że efekty będą wprost proporcjonalne do włożonego wysiłku… Korzystne transakcje w pierwszej połowie roku zagwarantują zasłużony zarobek, o ile niezdecydowanie Ryb i ich wieczne wątpliwości nie wezmą góry i nie skończy się na tym, że w końcu nic nie zrobią…

Pojawią się nowe oferty pracy, ale warto im przyjrzeć się uważnie nie zostawiając starej pracy, bo nie wszystkie będą rzeczywiście tak korzystne jak na to wyglądają i może jednak najkorzystniejsze okaże się zostanie w dotychczasowej pracy. Dlatego staraj się wybierać mądrze. Sugeruj się nie tylko doraźną opłacalnością twojej pracy, ale także perspektywami na przyszłość, możliwościami rozwoju i koniecznie popytaj w branży o nową firmę pamiętając, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

To będzie dobry rok także dla uczuć. Wreszcie zakończą się nieporozumienia z bliskimi, którzy wybaczą błędy i chwile słabości – pod warunkiem, że Ryby również zdobęda się na taką samą wielkodusznosć. Musza tylko uważać i najpierw myśleć, a później mówic, bo ich bezmyslność w strzępieniu języka może je narazić na prawdziwe kłopoty.