Zaginęła Janina Perkowska

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto poszukują zaginionej 2 stycznia Janiny Perkowskiej lat 70 z Poznania. Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje na temat jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami.

2 stycznia o godz. 5 zaginiona wyszła z domu przy ul. Chwaliszewo w Poznaniu i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.  

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 155 cm, waga około 45 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe, twarz szczupła, uszy małe przylegające, brak górnego uzębienia. Znak szczególny: pod lewym okiem posiada widoczne znamię nowotworowe, które powoduje, że oko to jest przymknięte.

Zaginiona ubrana była w beżowo-kremowe krótkie sztuczne futro, czapkę czerwoną lub białą, czarne kozaki wysokości do łydki.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty w Komisariacie Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu ul. Al. K. Marcinkowskiego 31 lub kontakt telefoniczny pod nr telefonu 61 841 24 11 – czynnym całą dobę.