Warta Poznań remisuje z Górnikiem Zabrze. Zieloni nie wykorzystali karnego!

Warta Poznań w swoim drugim tegorocznym sparingu zremisowała z Górnikiem Zabrze 0:0. Mecz odbył się w Grodzisku Wielkopolskim, piłkarze grali cztery razy po 25 minut. W Dumie Wildy ponownie wystąpili w większości gracze testowani.

Bliżej zwycięstwa w tym spotkaniu była jednak poznańska drużyna. W 90 minucie Wichtowski nie wykorzystał jednak rzutu karnego i mecz ostatecznie zakończył się jedynie remisem.

Skład Warty Poznań:

Skład Warty Poznań (pierwsze dwie kwarty): Lis – Otuszewski, Wichtowski, Laskowski, Michalak (26. Cieślak) – Trojanowski, Czoska, Ngamayama, Konieczny, Pogonowski – Bartoszak

Skład Warty Poznań (kolejne kwarty): Lis (75. Beser) – Otuszewski (65. Onhsorge), Wichtowski, Michalak (97. Straś), Cieślak – Trojanowski (67. Czerniejewicz), Czoska (75. Pogonowski), Ngamayama (70. Laskowski), Jurga (93. Konieczny), Napierała – Lewandowski (85. Sarbinowski)