Reiss wraca do Lecha!

Piotr Reiss zostanie w Lechu Poznań doradcą zarządu do spraw sportu. Zawodnik, który jeszcze w poprzednim sezonie biegał po boisku w drużynie Mariusza Rumaka, od nowego sezonu ma pomóc Kolejorzowi w rozwoju już zza biurka.

– Piotrek Reiss z dniem dzisiejszym staje się pracownikiem klubu i będzie pełnił fukncję doradcy zarządu do spraw sportu – powiedział na konferencji prasowej Piotr Rutkowski, dyrektor do spraw sportowych Lecha. – Piotrek jest idealną osobą na to stanowisko, zna atmosferę szatni, jest byłbym zawodnikiem i pochodzi z Poznania. Będzie pomagał nam się rozwijać i będzie głosem, mam nadzieję, że czasem również krytycznym, w klubie.

– Przede wszystkim cieszę się, że zarząd klubu chce wykorzystać zdobyte przeze mnie dotychczas doświadczenie – mówił szczęśliwy Reiss. – Chciałbym, żeby Lech w przeciągu kliku najbliższych lat był nie tylko najlepszym klubem w Polsce, ale żeby również zaczął odgrywać znaczącą rolę w Europie.

Piotr Reiss będzie w Lechu doradzą zarządu do spraw sportowych. Popularny napastnik, który w tym roku skończył karierę, nie będzie zasiadał jednak w komitecie transferowym, który w Kolejorzu decyduje o sprowadzaniu zawodników.