Transatlantyk zaprasza na… turniej bike polo

Organizatorzy festiwalu filmowego Transatlantyk lubią niezwykłe wydarzenia. Kolejnym z nich jest turniej bike polo, który odbędzie się w najbliższy weekend na placu Wolności. Co wspólnego mają rowery z filmem?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – na festiwalu będzie wyświetlany cykl filmów poświęconych właśnie rowerom. Kino mówiące o jednośladach już po raz kolejny zagości na Transatlantyku.

Sekcja rowerowa festiwalu będzie promowana w nietypowy sposób – poprzez turniej bike polo, który 27 i 28 lipca zostanie rozegrany na placu Wolności. Bike polo to nic innego jak polo, w którym konie zostały zastąpione przez rowery.

Aby wziąć udział w turnieju trzeba się zarejestrować do 25 lipca. Na turniej nie ma wpisowego, a wszyscy gracze mogą liczyć na talony na jedzenie i napoje. Zapisy można składać mailowo – [email protected]