Nowe oblicze telewizji ONTV

Zupełnie nowa ramówka, odświeżone logo i unikatowa oferta wizualno-muzyczna – takie zmiany zauważyć można w telewizji ONTV od 1 września. Wkrótce ruszy również nowa strona internetowa telewizji.

Stali widzowie telewizji ONTV już zauważyli zmiany, jakie nastąpiły w ramówce wraz z końcem wakacji. Najbardziej rzuca się w oczy samo sedno każdej telewizji – czyli obraz i dźwięk. Od września położono zdecydowany nacisk na VJ-ing – ta forma artystycznej prezentacji muzyki elektronicznej będzie dominować w nowej ramówce ONTV. Co ciekawe, ONTV jest pierwszą telewizją w kraju, która poświęciła tej formie artystycznego przekazu tak dużo czasu w programie.

Na telewizyjnych ekranach pojawił się także nowy element – pasek imprezowy, z którego można się dowiedzieć o wszystkich wydarzeniach klubowych odbywających się w Poznaniu.

Kulminacją dnia w telewizji ONTV będzie program BE4.FM prowadzony na żywo przez Mikołaja Szymca i Katarzynę Chmielarz. Od poniedziałku do piątku, od godziny 18 do 19.30 widzowie będą mogli się dowiedzieć, co słychać na klubowej mapie Poznania. Telewizyjne kamery zawitają do poznańskich klubów, aby podejrzeć koncerty, imprezy oraz… najciekawsze i nietuzinkowe poznańskie domówki. W studiu zaś nie zabraknie DJ-ów na żywo, a także ciekawych gości.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowano dla telewidzów.
– Pod koniec września wystartuje zupełnie nowa, odświeżona strona internetowa ONTV, na której będzie można znaleźć mnóstwo konkursów i przydatnych informacji – ujawnia Daniel Lach, prezes telewizji ONTV.

Zapowiada się zatem nowa, gorąca, internetowo-telewizyjna oferta programowa dla wszytskich poznaniaków.