II Koncert Charytatywny NTPP w Blue Note! Mamy dla was bilety!

Dwa poznańskie zespoły, Miss Furia oraz Mean Machine zagrają dla Piotra Morawca z Poznania na II Koncercie Charytatywnym Nickel Technology Park Poznań (NTPP). Mamy dla was bilety na ten koncert!

26-letni Piotr w nieszczęśliwym wypadku stracił obie nogi. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dostosowanie mieszkania Piotra do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Zespół Mean Machine został powołany do życia w 2007 roku. W ciągu 6 lat funkcjonowania wypracował styl będący połączeniem młodzieńczych fascynacji muzycznych (ACDC, Stevie Ray Vaughan, wczesny ZZ Top) z nowoczesnością (Joe Bonamassa, John Mayer, Jeff Healey). Dlatego jego muzyka, choć zakorzeniona w bluesie, jest bardzo rockowa i energetyczna. W 2012 Mean Machine nagrał debiutancką płytę długogrającą. www.facebook.com/meanmachinetheband.

Zespół Miss Furia powstał w 2010 roku. Jego muzykę cechują zaskakujące rozwiązania oraz fuzja takich gatunków muzycznych, jak: jazz, funk oraz rock. Zespół ma na swoim koncie nagranie studyjne EP promujące nowy materiał. Miss Furia koncertuje obecnie w obrębie Wielkopolski, jak i całej Polski. www.facebook.com/MissFuriaOfficial.

Muzycy obu zespołów postanowili wesprzeć akcję i przekazać Piotrowi połowę wpływów, uzyskanych w środowy wieczór ze sprzedaży swoich albumów.

Impreza odbędzie się w środę, 2 października w Blue Note Jazz Club.  Głównym organizatorem i sponsorem koncertu jest Nickel Technology Park Poznań, a promocję imprezy wspiera charytatywnie Agencja Reklamowa ADVERTIVA. Bilet wstępu kosztuje tylko 12 zł.

A my mamy dla was bilety na ten koncert! By zdobyć jeden z nich, musicie nam wysłać maila na adres redakcja@codziennypoznan.pl z wyjaśnieniem, za co kochacie rocka – i spieszyć się z odpowiedzią! Czekamy na maile tylko dziś do północy, a rano ogłosimy wyniki. Nasze redakcyjne jury wybierze najciekawsze i nagrodzi biletami na koncert, który – przypomnijmy – jest 2 października i zaczyna się o 19.30.