DSW Waterpolo Poznań zwycięża!

Zawodnicy DSW Waterpolo Poznań rozpoczęli Mistrzostwa Polski Seniorów 2013/2014 w piłce wodnej od zwycięstwa w pierwszym meczu z drużyną WTS Bytom!

Po znakomitej grze, zarówno  bardzo doświadczonych zawodników, jak i nowo pozyskanych graczy, nasz zespół uzyskał rewelacyjny wynik 16:5 (1:2, 5:0, 5:1, 5:2). Było to możliwe dzięki bardzo dobrej postawie kapitana drużyny Tomasza Różyckiego, który zdobył aż 5 goli oraz Oskara Szymonika (4 bramki) i Pawła Wielogórskiego (3 bramki). Rewelacyjnie bronił także nowy bramkarz DSW Waterpolo Poznań Mikhail Yazerski.
 
Po pierwszej kolejce ligowej drużyna DSW Waterpolo Poznań uplasowała się w tabeli na I miejscu. Drugie spotkanie poznaniaków odbędzie się w Termach Maltańskich 24 listopada o g. 13:00.
 
AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2013/14:
 1.DSW Waterpolo Poznań  1  3:0  16-5
 2.ŁSTW Uniwersytet Łódzki  1  3:0  15-9
 3.Arkonia Szczecin  1  3:0  10-4
 4.UKPW Legia Warszawa  1  0:3  4-10
 5.GKPW 59 Gorzów  1  0:3  9-15
 6.WTS Bytom  1  0:3  5-16