ONTV HD dostępne w kolejnych sieciach kablowych!

Echostar oraz East and West – abonenci tych sieci kablowych mogą od 15 stycznia oglądać kanał ONTV HD. To kolejne już poszerzenie zasięgu telewizji muzyczno-rozrywkowej.

Kanał ONTV HD to unikatowy na skalę kraju program, niemal w całości oparty o nowoczesną formę muzyczno-wizualną – czyli VJ-ing. Przez całą dobę na kanale oglądać można niezwykłe wizualizacje połączone z muzyką elektroniczną.

ONTV HD dostępne jest już w telewizjach kablowych na terenie całego kraju, a od niedawna również w internecie. Poznańska telewizja jest już również dostępna (od 15 stycznia) w sieciach kablowych Echostar i East and West, nadających w Poznaniu i okolicach.

– Cały czas pracujemy nad poszerzeniem dostępności naszego kanału. To, że można nas oglądać na żywo w internecie nie oznacza, że zapominamy o abonentach sieci kablowych, a wręcz przeciwnie: cały czas pracujemy intensywnie nad tym, żeby być obecnym w coraz większej ilości kablówek – podkreśla Daniel Lach, prezes telewizji ONTV HD.

Ale zasięg to nie wszystko – rozwija się również ramówka programowa telewizji. Już od 15 lutego na antenie ONTV HD pojawi się nowy program, prowadzony na żywo z nowego studia telewizyjnego, które jest obecnie budowane w przestrzeni Kupca Poznańskiego.
– Co tydzień będziemy zapraszać znanych i cenionych europejskich vj-ów, aby w piątki od 20 do 22 realizowali na żywo nowe pasma vj-skie – ujawnia Lach.