Zdrowie, uroda i… czary na targach

Organizatorem obu imprez jest firma PilarArt, znana doskonale jako organizator Giełdy Kamieni i Minerałów, która od wielu lat odbywa się w Poznaniu i cieszy ogromnym powodzeniem. W tym roku firma postanowiła poszerzyć swoją ofertę, zapraszając na imprezy targowe będące niejako dopełnieniem oferty giełdy. Na Targach Zdrowia i Urody będzie więc można znaleźć wszystko to, co […]

Organizatorem obu imprez jest firma PilarArt, znana doskonale jako organizator Giełdy Kamieni i Minerałów, która od wielu lat odbywa się w Poznaniu i cieszy ogromnym powodzeniem. W tym roku firma postanowiła poszerzyć swoją ofertę, zapraszając na imprezy targowe będące niejako dopełnieniem oferty giełdy.

Na Targach Zdrowia i Urody będzie więc można znaleźć wszystko to, co wiąże się z kosmetyką, pielęgnacją i usługami w tej dziedzinie od kosmetyków jako takich po specjalistyczną ofertę sprzętu dla solariów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a nawet sklepów specjalizujących się w sprzedaży takich akcesoriów. Nie zabraknie odzieży ochronnej, biżuterii oraz ofert ośrodków wellness, spa, fitness, swoje stoiska przygotowały także szkoły fryzjerskie i kosmetyczne, ośrodki medycyny estetycznej, solaria i wydawnictwa specjalistyczne.
– Nasze targi to świetny sposób na bezpośrednie spotkanie wystawców i zwiedzających, sprzedających i kupujących – mówi Barbara Pilarczyk, współorganizatorka imprezy. – To możliwość przedstawienia oferty, zaprezentowania nowości, promocji produktów oraz usług i wreszcie samej sprzedaży. Dla zwiedzających to okazja do zapoznania się z ofertą producentów, dystrybutorów, salonów sprzedaży, sklepów, zakładów usługowych, możliwość nawiązania kontaktów handlowych, poznania nowych produktów oraz usług, porównania ofert, wyboru i kupna atrakcyjnych produktów.

Na targach będzie można także wziąć udział w warsztatach, wysłuchać wykładów i obejrzeć pokazy kosmetyczne – albo zajrzeć na odbywające się po sąsiedzku Targi Ezoteryki, Wróżbiarstwa i Medycyny Naturalnej. Od ładnych kilku lat nie ma takiej imprezy w Poznaniu – niegdyś odbywała się między innymi właśnie w Arenie i cieszyła ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Organizatorzy targów uznali więc, że warto wrócić do tej tradycji. A co będzie można znaleźć na tych targach?

Pojawią się astrolodzy i wróżbici o różnej specjalności, od chiromancji poprzez numerologię aż po tarota. Będą specjaliści od parapsychologii, bioenergoterapii, radiestezji, aromaterapii, akupresury, akupunktury, irydologii, magowie, znawcy feng shui, magii minerałów oraz twórcy biżuterii ezoterycznej i sprzedawcy akcesoriów do samodzielnej praktyki.

Nie zabraknie atrakcji dla miłośników ziołolecznictwa, zdrowej żywności, diet, homeopatii, medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej, a dla chcących poszerzyć swoją wiedzę będą stoiska z literaturą specjalistyczną. Oczywiście będą także stosika, na których będzie można uzyskać specjalistyczne porady.

Targi odbędą się w dniach 1-2 marca 2014 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej „Arena” przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu.