Hokej na lodzie – weekend nieudany dla poznaniaków

W czasie weekendu mogliśmy przeżyć emocje na lodowisku im. Witalisa Ludwiczaka. Odbyły się trzy bardzo ciekawe mecze, ale niestety w żadnym z nich nie zwyciężyła poznańska drużyna.

w sobotę odbył się mecz pomiędzy Orłami Oleśnica a Mamutami Poznań. Mecz był bardzo zacięty – ale wyrównany. Wydawało się nawet, że potyczka zakończy się remisem, ale w ostatniej minucie zawodnicy
Orłów strzelili gola. Pierwszą tercję prowadziły Orły 4:3, druga była zwycięska dla Mamutów 3: 1 ostatnia tercja była dla Orłów 2:1.

OKH Orły Oleśnica – Mamuty Poznań 7:6

Bramki dla Orłów strzelili: Niemiec Oskar 2, Dokurno Krzysztof  2, Martyniec Daniel 1, Masternak Grzegorz 1, Łosiorowski Piotr 1.

Bramki dla Mamutów strzelili: Krysiński Tomasz 1, Sowa Artur 3, Schneider Marcin 2

W sobotni wieczór zaś odbył się następny mecz – tym razem Wilki Śrem mierzyły się z Dzikimi Krokodylami Poznań. Ten mecz również był niezwykle wyrównany. Pierwsza tercja była remisowa (3:3), drugą wygrały Wilki 1:0, a trzecia zakończyła się remisem 1:1.

Wilki Śrem – Dzikie Krokodyle Poznań 5:4

Bramki dla Wilków strzelili: Górecki Leszek 2, Kowalski Marek 1, Celiński Filip 1
Bramki dla Krokodyli strzelili: Drygas Sebastian 1, Trombala Piotr 1, Chwodnicki Maciej 1, Werbliński Robert 1.

W niedzielny poranek odbył się kolejny mecz – tym razem jednak bardzo jednostronny. W zasadzie był to mecz do jednej bramki, chociaż poznaniakom udało się strzelić 2 bramki najlepszemu zespołowi w tabeli.

Pierwsza tercja to “tylko” 3:0 dla Żółwi, w drugiej części meczu goście strzelili 5 bramek a Poznaniacy 2, trzecią tercję zdominowali zawodnicy Żółwi, którzy strzelili aż 7 bramek nie tracąc żadnej.

Żółwie Piła – HC Poznań 15:2

Dla HC Poznań bramki strzelili: Proszkiewicz Tomasz 2.
Dla Żółwi bramki strzelili: Godziatkowski Piotr 7, Sokół Rafał 3, Dado Emil 2, Tomczak Remigiusz 1, Chybowski Aleksander 1, Eliasz Paweł 1.

Zapraszamy na mecz 14 marca 2014r o godz 21 na lodowisko Witalisa Ludwiczaka, kiedy to zmierzą się dwa najlepsze zespoły II ligi hokeja na lodzie: PTH Koziołki Poznań oraz Żółwie Piła.