Przystanek „Kosowska” od 2 kwietnia w innym miejscu

Od 2 kwietnia zostaną zlikwidowane oba stare przystanki autobusowe „Kosowska” zlokalizowane na ulicy Zakopiańskiej. Od godzin porannych w dniu 2 kwietnia będzie obowiązywał jeden wspólny przystanek „Kosowska” zlokalizowany na ulicy Kosowskiej w kierunku Strzeszyńskiej, zarówno dla autobusów linii numer 60, jak i 68 oraz 246.

Ponadto informujemy, że w nocy z 2 na 3 kwietnia (środa/czwartek) tramwaje linii nr 201 kursować będą zmienioną trasą. Od ronda Starołęka tramwaje nr 201 pojadą ulicami: Hetmańską, 28 Czerwca 1956r., Górną Wildą, Królowej Jadwigi, Strzelecką i Podgórną do Alei Marcinkowskiego i dalej trasą bez zmian.

Pasażerowie korzystający z linii nr 201 wzdłuż ulicy Zamenhofa, w celu dojazdu do centrum miasta mogą podczas nocy z 2 na 3 kwietnia skorzystać z autobusu linii nr 237 jadącego w kierunku Koziegłów i przesiąść się na dworcu autobusowym na Śródce na autobus linii nr 233 jadący w kierunku ronda Kaponiera. Pasażerowie jeżdżący tramwajem linii nr 201 z centrum do przystanków położonych wzdłuż ulicy Zamenhofa mogą dojechać tramwajem linii 201 do ronda Starołęka, a następnie przesiąść się na autobus linii nr 237 w kierunku Koziegłów.

Okresowe bilety trasowane zachowują ważność na trasach objazdu.