Półfinał dzieci w piłce ręcznej

W turnieju półfinałowym wezmą udział: MKS Poznań (Mistrzowie Wielkopolski w kat. Dzieci), UKS Miś Gorzów Wlkp, MKS Kusy Szczecin, MKS Brodnica. – Udział w półfinale jest dla nas już ogromnym sukcesem – tak trenerka MKS Poznań, Joanna Draszkiewicz podsumowuje przygotowania do turnieju półfinałowego. – Musimy zagrać na 200% swoich możliwości i popełnić jak najmniej błędów, […]

W turnieju półfinałowym wezmą udział: MKS Poznań (Mistrzowie Wielkopolski w kat. Dzieci), UKS Miś Gorzów Wlkp, MKS Kusy Szczecin, MKS Brodnica.

– Udział w półfinale jest dla nas już ogromnym sukcesem – tak trenerka MKS Poznań, Joanna Draszkiewicz podsumowuje przygotowania do turnieju półfinałowego. – Musimy zagrać na 200% swoich możliwości i popełnić jak najmniej błędów, zagrać zespołowo i walecznie oraz liczyć na odrobinę szczęścia, które czasami decyduje o sukcesie. Nie mieliśmy okazji grać z zespołami z Brodnicy i Szczecina, nie znamy ich możliwości tym bardziej musimy zagrać konsekwentnie od początku spotkania, do niedzielnego meczu z UKS Miś Gorzów Wlkp podejdziemy podwójnie zmotywowani, wiedząc,że to bardzo silny przeciwnik z którym nie udało nam się jeszcze wygrać, ale w “swojej” hali oraz przed własnymi kibicami będziemy chcieli  sprawić niespodziankę.

Podopieczni Joanny Draszkiewicz jak burza przebrnęli przez rozgrywki wojewódzkie i bez porażki na koncie zostali Mistrzami Wielkopolski. Stawką tego turnieju będzie przepustka do najlepszej “16” drużyn w tej kategorii w Polsce. Wszystkich sympatyków popularnego “szczypiorniaka” zapraszamy do aktywnego kibicowania.

Poniżej prezentujemy terminarz całego turnieju:
Piątek:
Godz.18.00  UKS Miś Gorzów Wlkp. – MKS Kusy Szczecin
Godz.19.30  MKS Poznań – MKS Brodnica
Sobota:
Godz.10.00  UKS Miś Gorzów Wlkp. – MKS Brodnica
Godz.11.30  MKS Poznań – MKS Kusy Szczecin
Niedziela:
Godz.14.00  MKS Brodnica – MKS Kusy Szczecin
Godz.15.30  MKS Poznań – UKS Miś Gorzów Wlkp.