Szukamy Kingi

Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną Kingą Kutą, zam. w Poznaniu przy ul. Żeglarskiej. Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie się teraz znajduje lub posiadają istotne informacje na jej temat proszone są o pilny kontakt z policją.

Zaginiona wyszła z domu w środę 9 kwietnia. Ostatni kontakt z rodziną nawiązała w nocy z środy na czwartek, po północy. Od tamtej pory nie ma żadnego kontaktu z zaginioną. Ostatni raz widziana była ok. godziny 23:00 w okolicach ronda Starołęka.

Rysopis: wzrost 168cm, waga 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, do ramion, twarz okrągła, nos prosty, mały, oczy niebieskie.

Ubiór: bluza dresowa z kapturem koloru czarnego, spodnie dresowe koloru czarnego lub szarego, buty czarne firmy Nike. Zaginiona miała przy sobie torebkę damską koloru czarnego firmy Nike.

Znaki szczególne: różowy kolczyk w dolnej wardze.

Osoby, które widziały zaginioną lub wiedzą gdzie się obecnie znajduje proszone są o pilny kontakt z policją osobiście w Komisariacie Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka lub pod numerem alarmowym 997.