Premiera: “Say Goodbye” Natalii Safran w thrillerze “Anna”

Po premierze “All I Feel Is You”, piosenki i klipu oficjalnie promujących dramat “Hours” z ostatnią rolą Paula Walkera, kolejny singiel z płyty “High Noon” Natalii Safran trafił ponownie nie tylko na ścieżkę dźwiękową hollywoodzkiej produkcji, ale usłyszeć go można już w pierwszej, otwierającej film “Anna” scenie.

W filmie występują wschodząca gwiazda amerykańskiego kina, Taissa Farmiga (która na to miano zasłużyła m.in. występem w “Bling Ring” Sofii Coppoli; siostra Very Farmigi) i Mark Strong (znany m.in. z “W sieci kłamstw” czy “Syriany”). “Anna” to wciągająca opowieść o człowieku obdarzonym nadprzyrodzoną zdolnością przenikania w nawet najbardziej mroczne zakamarki ludzkiej pamięci, wynajętym by odkryć, czy tytułowa Anna jest niewinną ofiarą, czy groźną socjopatką. Ten estetycznie porywający thriller, który trzyma w najwyższym napięciu już od pierwszej sceny, ma swoje polskie akcenty – piosenkę “Say Goodbye” wspólnie napisał i zaśpiewał poznański duet muzyczny, pracujący w Polsce i USA – rodzeństwo Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk.

Dlaczego piosenkę “Say Goodbye” pochodząca z płyty “High Noon” amerykańscy, hiszpańscy i francuscy producenci tej prawdziwie międzynarodowej koprodukcji wybrali, by już od pierwszej sceny w muzycznym tle budowała atmosferę suspensu? Łatwo odgadnąć oglądając oficjalny klip promujący “Annę”. “Say Goodbye” to ładunek intensywnych emocji, które rozciągają się od subtelnych i zmysłowych partii wokalu Natalii po złowieszcze, jakby ze skraju światów, wokale Mikołaja, a filmowa sugestywność muzyki przynosi najlepsze skojarzenia z konwencją piosenek do serii Jamesa Bonda. Połączone siły piosenki i fragmentów scen z filmu, przeplatane śpiewaniem muzycznego duetu, nie tylko tworzą atrakcyjny wizualnie klip, który ogląda się na jednym wdechu, ale który prowokuje również do obejrzenia thrillera “Anna” w kinie.

Zdjęcia do klipu: Dan Kneece (Twin Peaks, Blue Velvet, Dzikość Serca) i Igor Drozdowski.
Montaż: Michael Jagiello.
Autorzy muzyki i tekstu: Natalia Safran i Mikolaj Jaroszyk
Label: Supersonic Soul Machine / Natalia Safran, Mikolaj Jaroszyk

Oficjalne strony:                                                                   
http://www.nataliasafran.com
http://www.facebook.com/TheNatalianSafran