FOGO na dłużej z Lechem

Lech Poznań przedłużył współpracę z firmą Agregaty FOGO Sp. z o. o., którą kibice Kolejorza znają już z meczowych koszulek piłkarzy z ubiegłego sezonu. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2014/2015.

W nadchodzącym sezonie na rękawkach piłkarskich trykotów pojawi się nowe logo dotychczasowego partnera Lecha. W ubiegłych rozgrywkach na ramionach lechitów widniał biały napis, a od lipca będzie on drukowany dodatkowo na czerwonym tle. Logo nie będzie jednak jedyną zmianą. Firma zwiększyła swoje zaangażowanie finansowe, w związku z czym będzie należeć do kategorii sponsorskiej premium.

– FOGO jest z Lechem na dobre i na złe. Wiemy, że sport jest nieprzewidywalny, ale patrząc na poziom, jaki reprezentuje klub, możemy być tylko dumni ze współpracy – mówi prezes firmy Agregaty FOGO, Tomasz Błaszak. – Osobiście od lat jestem kibicem Kolejorza i regularnie wspieram Lecha z trybun INEA Stadionu. Ostatnio na meczu byliśmy obecni całą firmą. To świetny sposób na integrację zespołu.

Firma zdecydowała się na zwiększenie świadczeń marketingowych, ponieważ po współpracy w ubiegłym sezonie odczuła zdecydowane korzyści – regularnie otrzymujemy feedback od innych podmiotów rynkowych, że jesteśmy widoczni przy Kolejorzu. Do spotkań z partnerami biznesowymi wykorzystujemy również mecze rozgrywane na INEA Stadionie. Dzięki prestiżowym wnętrzom stref VIP i niesamowitej atmosferze, która panuje przy Bułgarskiej, to rewelacyjne miejsce na nieformalne spotkania – kończy prezes Błaszak.

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych. Na przestrzeni lat wypracowała szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Innowacyjność produkcji osiągana jest dzięki nieustannym inwestycjom. Ponadto firma prowadzi też aktywne działania handlowe i marketingowe.