Wspólne oglądanie meczu Lech – Piast

Chociaż wojewoda zakazał wstępu kibiców na trybuny Inea Stadionu, to jednak nie przeszkodzi to sympatykom Lecha Poznań we wspólnym dopingowaniu swojej drużyny. Tyle że… obok stadionu.

Wspólne oglądanie meczu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech – Piast jest już pewne. Dzięki współpracy Kolejorza, SKLP i firmy STS nawet trzy tysiące osób ma możliwość spotkania przed INEA Stadionem i wsparcia swoją obecnością drużyny, a także dobrej zabawy w otoczeniu przedstawicieli wszystkich trybun.

W najbliższą sobotę obok punktu STS i w pobliżu kasy nr 3 zainstalowana zostanie konstrukcja, na której dzień później transmitowany będzie mecz Lecha. Niedzielne wydarzenie będzie miało charakter otwarty, w którym uczestniczyć mogą nawet 3 tysiące sympatyków Kolejorza zasiadających co kolejkę na wszystkich trybunach INEA Stadionu.

– Widowiska sportowe są przeznaczone przede wszystkim dla kibiców. STS ich wspiera, dlatego po decyzji o zamknięciu INEA Stadionu na pierwszy mecz Ekstraklasy, zdecydowaliśmy się na sponsorowanie wydarzenia, podczas którego będzie można obejrzeć spotkanie na telebimie. Dzięki udanej współpracy z Lechem Poznań i SKLP inicjatywę wspólnie zrealizujemy – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zorganizowanie telebimu jest jedną z wielu akcji skierowanych do sympatyków Kolejorza, jakich w ostatnim czasie podjął się STS. Firma była m.in. sponsorem KolorujeMY oraz organizatorem Pucharu STS, którym kibice mogli zagrać w piłkę z pierwszą drużyną Lecha Poznań. STS jest także sponsorem „Gramy z Kibicami” – zabawie, w której fani z całej Polski wygrywają pieniądze dla stowarzyszeń kibiców swoich ulubionych klubów.

Sponsor główny Kolejorza podczas transmisji sobotniego mecz zapewni kibicom dodatkowe atrakcje w strefie STS, gdzie będą m.in. konsole do gry czy piłkarzyki.