Kino Muza zaprasza we wrześniu

Na Poranki Rodzinne Muza zaprasza w soboty o godz. 11.00, a na seans Z dzieckiem w kinie – w niedziele, godz. 12.00. Cykle Kino w ciemno oraz DKF Kamera będą się odbywały we wtorki o godz. 21.00. Kinomaniacy mogą również liczyć na sporo wydarzeń specjalnych, jednym z nich będzie pokaz NIMFOMANKA – BEZ CENZURY. Rok […]

Na Poranki Rodzinne Muza zaprasza w soboty o godz. 11.00, a na seans Z dzieckiem w kinie – w niedziele, godz. 12.00. Cykle Kino w ciemno oraz DKF Kamera będą się odbywały we wtorki o godz. 21.00.

Kinomaniacy mogą również liczyć na sporo wydarzeń specjalnych, jednym z nich będzie pokaz NIMFOMANKA – BEZ CENZURY. Rok po premierze widzowie wreszcie będą mogli zobaczyć erotyczne arcydzieło reżysera w pełnej, nieocenzurowanej, dłuższej o prawie 2 godziny wersji.

Do 20 września trwają zapisy na pokazy z cyklu Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – szczegółowe informacje: www.kinomuza.pl
 
PORANKI RODZINNE
Soboty, godz. 11.00, Kino Muza, bilety: 10 zł (taka sama cena dla dzieci i dorosłych), Z Kartą Rodziny Dużej: 5 zł.
Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 50 minut i wzbogacany jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.
6.09 Czy warto bać się smoka? Smoki potrafią ziać ogniem, są ogromne i straszne? Nieee! Szczególnie te prywatne, małe smoki, które wykonają dzieci. Nasze smoki będą przyjazne, udomowione i kolorowe!
13.09 Kosmiczny poranek. Wykonamy recyklingowe pojazdy kosmiczne – np. latające i grające ufo z tektury i plastiku.
20.09 Kto nie wierzy w krasnale? Jeśli ktoś nie wierzy w krasnale, to koniecznie powinien przyjść na ten Poranek. Krasnale są wszędzie, wystarczy tylko wytężyć wzrok i słuch. Krasnale będą wykonane z brystolu, krepy, zawieszone na sznureczkach. Będą ruszały rączkami i nóżkami.
 
Z DZIECKIEM W KINIE, czyli seanse dla rodziców-kinomanów
Niedziele, godz. 12.00, bilety: 12 zł, 15 zł, 18 zł
Chcemy stworzyć warunki, które pozwolą rodzicom swobodnie wybrać się na pokaz oczekiwanej premiery filmowej. Nasze seanse są przystosowane do obecności dzieci: od niemowląt na kolanach rodziców do biegających już kilkulatków. Dzieci 0-6 lat: wstęp wolny.