Wielkie święto piłki ręcznej w Arenie

Gratka dla miłośników piłki ręcznej była do oglądania w niedzielne popołudnie w Arenie. Tam bowiem, w ramach rozgrywek w ekstralidze, odbył się mecz Vive Targi Kielce kontra Nielba Wągrowiec.

Starcie tych drużyn już od początku zapowiadało się na super mecz, ponieważ w składzie zespołu kieleckiego gra na co dzień kilku zawodników kadry narodowej.

Skład Vive Kielce: Szmal Sławomir, Grabarczyk Piotr, Jurecki Michał, Tkaczyk Grzegorz, Chrapkowski Piotr, Bielecki Karol, Jachlewski Mateusz, Sego Marin, Strelek Manuel, Lijewski Krzysztof, Musa Zeljko, Rosiński Tomasz, Ćpić Ivan

Już od początku przewagę zdobył zespół kielecki – pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:16.

W drugiej połowie zespół Vive Targi Kielce nie dał szans  przeciwnikowi, chociaż trzeba też przyznać, że Sławomir Szmal wpuścił kilka bramek łatwych do obrony.

Mecz zakończył się wynikiem 20:36 dla zespołu Mistrza Polski Vive Targi Kielce.

Dla Nielby Wągrowiec bramki wrzucili: Smoliński Paweł 1, Oliferchuk