YOKOdesign: wiosenna kolekcja fascynatorów

Pogoda wcale na to nie wskazuje, jednak mimo wszystko wielkimi krokami zbliża się wiosna. A skoro wiosna, to i wiosenna moda. Co proponuje na głowę Ewa Okularczyk, projektantka fascynatorów z YOKOdesign?

– Tym razem królują woalki i pióra, ale nie brakuje także charakterystycznych dla marki toczków z filcu w ciekawej kolorystyce – opowiada projektantka. – W wiosennej kolekcji pojawiły się także drobne opaski ze skór i pereł, które można nosić na co dzień.

Prawie tak ciekawe jak nowe wzory fascynatorów są… modelki. W ich rolę wcieliło się pięć różnych poznanianek, które na co dzień wcale nie są modelkami: pracują w różnych zawodach, mają różne typy urody – ale właśnie to sprawiło, że przygotowanie dla nich fascynatorów okazało się… fascynującym wyzwaniem.

Za obiektywem stanęła sama projektantka marki.
– To była cudowna przygoda – mówi. – Miałam okazję poznać nowe osobowości. Każda z zaproszonych modelek wykonuje inny zawód: tancerka tańca nowoczesnego, germanistka, blogerka modowa i kulinarna, pani inżynier. Celem tej sesji było pokazanie, że każda kobieta może nosić fascynatory! Trzeba je tylko odpowiednio dopasować do urody i kształtu twarzy.

Cóż, nikt, kto obejrzy te zdjęcia, nie będzie miał wątpliwości, że Ewie Okularczyk udało się sprostać wyzwaniu. A co ciekawe, sesja z niezawodowymi modelkami spodobała jej się tak bardzo, że zapowiada jej powtórzenie. Może przy okazji następnej kolekcji…? Warto śledzić stronę i FB YOKOdesign (www.yokodesign-fascynatory.pl, www.facebook.com/yokodesignfascynatory).