Teatr Muzyczny zaprasza na musicale

“Królowa śniegu” i “My Fair Lady” – to spektakle, jakie można zobaczyć w Teatrze Muzycznym w tym tygodniu.

Pierwszy z nich przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o najmłodszych widzach. Wszystko w związku z rozpoczynającymi się właśnie feriami zimowymi. 18 i 19 lutego zagramy „Królową śniegu” – musical dla młodego i dorosłego widza. Przeniesiona na muzyczną scenę najbardziej poetycka baśń Hansa Christiana Andersena premierę miała w 2011 roku i do dzisiaj cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to historia o samotności Królowej Śniegu i ogromnej potrzebie kochania i akceptacji. Historia drogi, w którą wyrusza Gerda, by znaleźć swojego ukochanego Kaja, nie mając nic, co może jej pomóc, oprócz dobroci i czystego serca. Czy wbrew przeznaczeniu stopi sercem zimny lód? Po odpowiedź zapraszamy do Teatru tym bardziej, że w sprzedaży zostały już ostatnie bilety.
 
„Królowa śniegu”
18.02 godz. 10.00 i 12.00, 19.02 godz. 10.00
Bilety w cenie 20-25 zł do nabycia w Kasie Teatru oraz on-line na www.bilety24.pl i www.teatr-muzyczny.poznan.pl
 
Tych nieco starszych widzów zapraszamy z kolei od 20 do 22 lutego na musical „My Fair Lady” . Jest to utkana barwnym humorem językowym i sytuacyjnym historia ulicznej kwiaciarki – Elizy Doolittle, którą los przypadkiem postawił na drodze profesora Higginsa – mistrza fonetyki angielskiej. Zaintrygowany osobą Elizy profesor przyjmuje zakład o to, że z kwiaciarki w ciągu pół roku uczyni prawdziwą angielską damę. Zapewne łatwo nie będzie… W głównych rolach zobaczymy Annę Lasotę, Wiesława Paprzyckiego, Jarosława Patyckiego i Arnolda Pujszę. Świetna zabawa gwarantowana! Tutaj również zostały już ostatnie bilety.
 
„My Fair Lady”
20.02 godz. 19.00, 21.02 godz. 18.00, 22.02 godz. 17.00
Bilety w cenie 30-80 zł do nabycia w Kasie Teatru oraz on-line na www.bilety24.pl i www.teatr-muzyczny.poznan.pl
 
Dodatkowo chcieliśmy poinformować, że planowany na 2 marca gościnny spektakl Teatru Starego w Lublinie „Machia” nie odbędzie się. Za zmianę w repertuarze gorąco przepraszamy.