Wilda, Stare Miasto i Jeżyce witają wiosnę!

21 marca w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny kandydaci z koalicji wyborczej Nowa Rada Osiedla Wilda będą żegnać zimę i witać wiosnę na Rynku Wildeckim​ w Poznaniu​. Stare Miasto zaprasza na spacer, a Jeżyce – na festyn.

Od godziny 8. do 13. przy specjalnym namiocie mieszkańcy będą mogli nas spotkać, poznać, porozmawiać, a także poczęstować się kawą lub herbatą. Będziemy zachęcać do wprowadzenia wiosny do rady osiedla poprzez głosowania na nas w niedzielnych wyborach osiedlowych. Będziemy informować o tym, kto może głosować, gdzie można głosować oraz na ilu kandydatów można oddać swój głos.

Na spacer zaprasza też grupa Nowa Rada Osiedla Stare Miasto. Zaczynają o 11.30 na placu Wolności. Każdy chętny może dołączyć w dowolnym momencie i razem z radnymi odwiedzić wszystkie zakątki Starego Miasta.

– Odwiedzimy miejsca, które sprawiają nam radość, ale też i miejsca, gdzie są problemy – zapowiada Andrzej Rataj, jeden z radnych. – Zobaczymy, co można zmienić, gdy mieszkańcy gromadzą się razem dla realizacji dobrych celów. Zastanowimy się nad przyszłymi wspólnymi działaniami. Możesz mieć na to bezpośredni wpływ!

W terenie zamierza spędzić ostatni dzień przed wyborami także 10radnych.pl, która również startuje do Rady Osiedla Stare Miasto.
– Ostatnie godziny przed wyborami do Rady Osiedla Stare Miasto drużyna spędzi bardzo aktywnie: będziemy rozmawiać z mieszkańcami Starego Miasta na ulicach oraz w ich domach – zapowiada radny Paweł Sztando. – Od godz. 8.30 do 10.30 zamierzamy spotykać się z mieszkańcami na placu Wielkopolskim oraz Bernardyńskim. Od godz. 12 do 16 chcemy odwiedzić ostatnie mieszkania na Starym Mieście.

Natomiast kandydaci do rady Osiedla Jeżyce z grupy “Odmieńmy Jeżyce” zapraszają wszystkich na festyn na placu Asnyka.