Teatr Polski zaprasza na… święta!

Czas przed Wielkanocą bywa dość nerwowy, bo pracy przybywa, trzeba przecież te święta przygotować, a czasu jest tyle co zwykle. Teatr Polski zaprasza więc wszystkich swoich fanów, by zrelaksowali się na teatralnej widowni przed świętami, co pozwoli im z większym samozaparciem przystąpić do świątecznych przygotowań. 1 i 2 kwietnia bilety na spektakle w specjalnej cenie 10 złotych!

„Reisefieber, czyli podróż w nieznane”
Piotr Rowicki, reżyseria: Piotr Ratajczak
Spektakle: 1.04, godz. 19.00; 2.04, 3.04, godz. 20.00
Cena biletu: 10 zł
Spektakl „Reisefieber, czyli podróż w nieznane” to gorzka komedia o zawiedzionych nadziejach i niespełnionych marzeniach inspirowana powieścią młodzieżową Adama Bahdaja „Podróż za jeden uśmiech”. Główni bohaterowie, Poldek i Duduś, udają się w spontaniczną podróż autostopem przez Polskę, ale tak naprawdę podejmują mentalną wyprawę wewnątrz samych siebie. Jako czterdziestoletni mężczyźni, posiadający już spore doświadczenie życiowe i emocjonalne, dokonują swoistej wiwisekcji, podczas której konfrontują zmitologizowaną przeszłość z twardą teraźniejszością, marzenia z realnością, chłopięce przygody z męską codziennością.

„Konstelacje”
Nick Payne, reżyseria: Agata Biziuk
Spektakle: 2.04, 3.04, godz. 18.00
Cena biletu: 10 zł

Marianne i Roland nigdy nie powinni się poznać, ich historie są przecież bardzo odmienne. Jednak ich spojrzenia wielokrotnie spotykają się. Kroki prowadzą do tych samych miejsc. Układ gwiazd i planet dziwnie im sprzyja. Mają tyle szans do zbliżeń. W pamięci kochanków pozostają drzazgi wspomnień ze skonsumowanych emocji. Wracają do sytuacji, odtwarzają je na nowo, przypominają sobie szczegóły, albo wręcz uświadamiają sobie inne wersje wydarzeń. „Konstelacje” to niebanalna historia kochanków, w której bohaterowie mogą zakochać się w sobie kilka razy – od nowa. Rozgrywają między sobą różne scenariusze swoich uczuć. Mają niewyczerpaną ilość „pierwszych szans”.

Ceny obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie teatru. Pula biletów ograniczona.
Informacje o dostępności biletów pod numerem telefonu (61) 852 05 41 oraz w kasie teatru.