ITS – gdzie po świętach będą utrudnienia w ruchu?

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie w najbliższych dniach wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu związane z budową systemu ITS.

Harmonogram prac w nadchodzącym tygodniu przedstawia się następująco:

– 7 kwietnia, wtorek, od godziny 9 do soboty, 11 kwietnia, do godziny 16 – będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Grochowskiej;
– 7 kwietnia, wtorek, od godziny 9 do soboty, 11 kwietnia, do godziny 16 – będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Promienistej i wjazdu na teren marketu;
– 9 kwietnia, czwartek, od godziny 9 do soboty, 11 kwietnia, do godziny 16 – będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Górczyńskiej.

PIM informuje również o tym, że prace mogą być wykonywane w sprzyjających warunkach pogodowych, dlatego też w przypadku pogorszenia się tych warunków mogą zostać wstrzymane lub całkowicie odwołane, o czym PIM powiadomi niezwłocznie.

Drogowcy proszą także kierowców, pieszych oraz pasażerów komunikacji miejskiej o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót drogowych oraz o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.