Pamiętacie jeszcze o ITS? Będą kolejne utrudnienia!

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie informuje, że w najbliższych dniach wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu związane z budową systemu ITS. Na niespodzianki muszą się przygotować kierowcy, pasażerowie komunikacji miejskiej i piesi.

Harmonogram prac w nadchodzącym tygodniu przedstawia się następująco:

– 14 kwietnia, wtorek, od godziny 9 do czwartku, 16 kwietnia, do godziny 20 – będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Krzywoustego z ulicą Serafitek;
– 16 kwietnia, czwartek, od godziny 9 do soboty, 18 kwietnia, do godziny 20 – będzie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Droga Dębińska;

PIM informuje również o tym, że prace mogą być wykonywane w sprzyjających warunkach pogodowych, dlatego też w przypadku pogorszenia się tych warunków mogą zostać wstrzymane lub całkowicie odwołane, o czym PIM powiadomi niezwłocznie.

Kierowcy, piesi oraz pasażerowie komunikacji miejskiej proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót drogowych, a także o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.