Teatr Muzyczny zaprasza na musical “Jekyll&Hyde” na płycie

Zaczęło się od profilu na FB “Chcemy nagrania Jekyll&Hyde” po polsku” – to właśnie on zainspirował dyrekcję Teatru Muzycznego w Poznaniu do starań o wydanie płyty ze ścieżką dźwiękową tego musicalu. By zebrać środki na ten cel, powstał profil teatru na portalu PolakPotrafi.pl. Profil już działa i każdy chętny może tam wpłacić pieniądze – i odebrać płytę…

Od dnia premiery w październiku 2014 spektaklu, który stał się prawdziwym przebojem, dyrekcja teatru otrzymała od widzów setki pytań o płytę ze ścieżką muzyczną. Teatr nie ma jednak środków na to wydawnictwo – sama licencja na wydanie to już duże pieniądze – postanowił więc założyć profil na portalu PolakPotrafi.pl, by zebrać środki na wydanie płyty. Kto kupi płytę za 40 zł, dostanie ją jeszcze przed premierą, a kto wpłaci więcej, będzie mógł liczyć na dodatkowe prezenty.

Premiera płyty ma się odbyć we wrześniu tego roku, podczas koncertu “Face to face” na otwarcie nowego sezonu, więc czasu jest niewiele. – Nie czekajcie! TO JEST TEN MOMENT! – zachęcają twórcy polskiej wersji musicalu.