Kobieca sobota w Starym Browarze, czyli WZLOT Kobiet by PROGRESSteron

18 kwietnia w Starym Browarze odbędzie się wyjątkowe rozwojowe i inspirujące spotkanie dedykowane kobietom. Dla uczestniczek to cały dzień wypełniony wystąpieniami i spotkaniami związanymi z tematem rozwoju osobistego, przedsiębiorczości, coachingu i motywacji, a wszystko to w ramach nowej inicjatywy Dojrzewalni Róż – WZLOTu Kobiet by PROGRESSteron.

Całe wydarzenie podzielone zostało na 3 części: Wysokoenergetyczny start, Inspirujące przekazy oraz Kurs na przyszłość – wsparcie poprzez Drużyny Mocy. W ramach nich od samego rana, aż do późnego popołudnia uczestniczki wezmą udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych coachów, specjalistów, którzy poruszą tematy rozwojowe jak m.in.: moc marzeń, siła świadomej obecności, wyjścia ze schematów i otwarcia się na nowe. W gronie prelegentów wydarzenia znajdą się między innymi: Justyna Żejmo, Beata Dyraga, Ewa Tyralik, Katarzyna Lorenc czy Joanna Łukaszewicz-Bernady. Nie zabranie również poznanianek – wywiad z Moniką Górską na temat spełniania marzeń poprowadzi Anna Maruszeczko.

Dla uczestniczek udział w wydarzeniu to jednocześnie możliwość współtworzenia własnej społeczności – chętne osoby zostaną połączone w grupy tematyczne służące budowaniu relacji i rozwojowi w konkretnym obszarze (np. praca marzeń, motywacja do zdrowego stylu życia czy grupa dla kobiet szukających satysfakcjonującego związku), które po spotkaniu odbędą warsztaty z coachem, a potem uczestnicząc w grupie, będą wypracowywać konkretne kroki na przyszłość. Organizatorki chcą w ten sposób zachęcić Poznanianki do nawiązania sieci kontaktów, wymiany doświadczeń i wsparcia, będących odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie w świecie na tworzenie prawdziwych relacji i więzi opartych na życzliwym międzyludzkim kontakcie.

– Poznań to miasto, gdzie jest wiele świadomych kobiet, które poszukują swej drogi samorozwoju. Stąd nasza obecność właśnie w tym mieście – mówi Agnieszka Świrska z Dojrzewalni Róż. – Stary Browar to wyjątkowe energetyczne miejsce i właśnie tu uczestniczki będą miały okazję poszerzyć wiedzę i nawiązać inspirujące kontakty, które pozwolą im rozwijać i wspierać siebie również po zakończeniu wydarzenia dzięki innowacyjnemu założeniu jakim są Drużyny Mocy czyli sieci kontaktów, wymiany i wsparcia.

WZLOT Kobiet by PROGRESSteron    
18 kwietnia, Stary Browar, Słodownia +2

Wysokoenergetyczny Start
09:00-09:45  Rozpoczęcie WZLOTu, rejestracja Uczestniczek
09:45-10:00  Powitanie przez Organizatorki, Agnieszka Świrska & Ewa Panufnik o tym, skąd wziął się WZLOT?
10:00-10:30  Justyna Żejmo “MOC MARZEŃ”
10:30-11:00  Beata Dyraga “Siła świadomej OBECNOŚCI – jak wyjść ze schematów i otworzyć się na nowe?”
11:00-11:30  Ewa Tyralik i Iza Kaźmierczak “Jesteś bogata? Jestem bogata! Jak otworzyć się na obfitość w życiu?”

11:30-11:50 przerwa

Inspirujące Przekazy
11:50-12:20 Iza Cisek “MĄDROŚĆ TWOJEGO CIAŁA – uwolnij moc, która płynie z kobiecej delikatności”
12:20-12:50 Anna Kupisz-Cichosz “Jestem kobietą przedsiebiorczą i żadnej decyzji się nie boję – czyli co daje kobiecie postawa przedsiębiorcza?”
12:50-13:20  Renata Dziurdzikowska “Wiem, że możesz to zrobić!”

13:20-14:20 przerwa na lunch

Kurs na przyszłość
14.20-15.20  „Spełnij marzenie, marzenie spełni Ciebie” wywiad z Moniką Górską prowadzi Anna Maruszeczko, Redaktor Naczelna URODY ŻYCIA
15:20-15:50  Edyta Jagodzińska-Pawluk  “Podróż Bohaterki, czyli o budowaniu odwagi do zmiany”
15:50-16:20  Katarzyna Lorenc “Przełom w Twoim zasięgu”
16:20-16:50  warsztat – Joanna Łukaszewicz-Bernady “DANCE OF CHANGE” – wygeneruj impet do zmiany”

16:50-17:10 przerwa

Drużyny Mocy (opcja dla osób, które wykupiły bilet Premium lub bilet Drużyna Mocy)
17:10-17:30  Agnieszka Świrska, Ewa Panufnik “ZMIANA NIE SAMA – czyli o sile, jaka płynie z wspierającej relacji”
17:30-18:00  Dominika Fieńko-Nawrocka “Kobiece wsparcie w praktyce – jak je dawać i otrzymywać?”
18:00-18:40  warsztat – Dominika Fieńko-Nawrocka “Jak stworzyć i skorzystać z Drużyny Mocy jako sieci kontaktów, wymiany i wsparcia?””
18:40-19:00  Zakończenie, losowanie nagród

Po WZLOCIE, w kwietniu i maju Drużyny Mocy spotkają się na 2 warsztatach z Coachem Mocy – termin będzie ustalony wspólnie. Każda uczestniczka Drużyny Mocy dostanie w prezencie specjalny Mini-przewodnik “Jak tworzyć Drużyny Mocy” z gotowymi scenariuszami spotkań oraz praktycznymi wskazówkami, które może wykorzystać w Drużynie, ale też w Twoim życiu. Uczestniczki Drużyn Mocy będą mogły uzyskać członkostwo w wyjątkowym Klubie Drużyn Mocy, gdzie regularnie będą otrzymywać inspiracje, jak utrzymać kurs na upragnione życie oraz zniżki na programy rozwojowe Dojrzewalni.