Prezydent Jaśkowiak spotka się z mieszkańcami Naramowic

Mieszkańcy Naramowic będą mieli okazję spotkać się z Jackiem Jaśkowiakiem. 18 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 na osiedlu Łokietka prezydent Poznania odpowie na wszystkie pytania dotyczące spraw tej części miasta.

„Spotkania z mieszkańcami będą stałym elementem mojej pracy” – zapowiadał Jacek Jaśkowiak na swoim profilu na Facebooku tuż po objęciu urzędu Prezydenta Miasta Poznania. I jak widać, dotrzymuje słowa. Tym razem okazję do rozmowy z nim będą mieli mieszkańcy Naramowic.

Z pewnością nie zabraknie tematu lamp, w sprawie których kilka dni temu mieszkańcy osiedla pisali do prezydenta Jaśkowiaka. Chodzi o zastąpienie przez ZDM współfinansowanych przez nich stylizowanych lamp ulicznych „karykaturami lamp”, jak określili to w swoim liście. Na pewno nie zabraknie też innych, nie mniej ważnych kwestii związanych z tą częścią miasta. Najbardziej gorącym tematem może być jednak to, o co mieszkańcy walczą od dawna, czyli usprawnienie komunikacji z tym osiedlem, m.in. poprzez zbudowanie infrastruktury tramwajowej.

Początek spotkania o godz. 19.

Organizatorem wydarzenia jest Rada Osiedla Naramowice.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.