Świeże ryby i owoce morza w Selgros

Już w 12 halach Selgros Cash&Carry można zaopatrzyć się w świeże ryby i owoce morza. Cieszą się one dużą popularnością zarówno wśród właścicieli restauracji, jak i pozostałych klientów. Oferowany towar jest zawsze najwyższej jakości, a dostawy realizowane są kilka razy w tygodniu.

W hurtowniach Selgros dostępny jest asortyment świeżych ryb i owoców morza z łowisk z całego świata. Wśród ryb morskich i oceanicznych znajdują się między innymi: dorsz, flądra, halibut, łosoś, tuńczyk, makrela i śledź. Firma oferuje również wiele ryb słodkowodnych takich jak: amur, jesiotr, karp, pstrąg, sandacz czy szczupak. Propozycję uzupełnia bogaty wybór owoców morza. Można kupić na przykład krewetki w różnych rozmiarach, kalmary, małże czy ostrygi.

– Podążając za oczekiwaniami klientów coraz więcej restauracji wprowadza do menu dania z ryb i owoców morza. Oferujemy bardzo szeroki wybór tych produktów o wysokiej jakości, dlatego sprzedaż świeżych ryb i owoców morza w naszych halach sukcesywnie rośnie – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros.

Stoiska ze świeżymi rybami i owocami morza w hurtowniach Selgros obsługiwane przez wykwalifikowany personel, wyposażone są w nowoczesne szafy chłodnicze i specjalne lady z lodem, dzięki czemu oferowane produkty zachowują świeżość i najwyższą jakość.

więcej na www.selgros.pl