Challenge na Termach Maltańskich

Pływać można nie tylko dla zdrowia, ale i dla szczytnego celu. Taki właśnie przyświecał uczestnikom Challenge’u, który odbył się 30 lipca 2015r. w Termach Maltańskich.

O 20:00 rozpoczął się na basenie olimpijskim godzinny trening  w trakcie, którego uczestnicy akcji „Poznań Zrzuca Kilogramy” spalali kalorie. Ich wysiłek przełożył się nie tylko na lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim na wsparcie dla Fundacji Pomocna Mama, która jest szczególnym przedsięwzięciem. Fundacja od grudnia 2012 roku jest członkiem Związku Stowarzyszeń Wielkopolskiego Banku Żywności. Dzięki temu, jej podopieczni otrzymują dodatkowe wsparcie w postaci żywności. I to właśnie za uczestnictowo w challenge’u firma ViSalus przekaże fundacji posiłki.

Organizatorzy akcji „Poznań Zrzuca Kilogramy” składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom challenge’u oraz partnerowi treningu – Termom Maltańskim za bezpłatne udostępnienie basenu.

Kolejny Challenge już 20 sierpnia ponownie o godzinie 20:00. Uczestnicy akcji „Poznań Zrzuca Kilogramy”, którzy chcą przyłączyć się do wydarzenia mogą zrobic to wysyłając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy na adres mailowy pzkg@codziennypoznan.pl