Madalina zatańczy!

Taniec będzie tematem przewodnim kolejnego weekendu z cyklu „Lato na Madalinie”. Organizatorzy zapowiadają szereg zajęć i warsztatów, dzięki którym wszyscy goszczący w dawnej zajezdni tramwajowej będą mogli ruszać się w rytm muzyki.

Cóż nie wyzwala hormonów szczęścia lepiej niż ruch połączony z muzyką? W weekend Madalina stanie się fabryką endorfin, a to za sprawą tańca! Tym razem wszystkie punkty programu mają formę warsztatów. Będą też wzbogacone o pokazy.

Organizatorzy nie prowadzą zapisów – przyjęty zostanie każdego kto przyjdzie i będzie chciał tańczyć! Będzie jazz, street dance, tańce irlandzkie, energiczne afro czy czarujący taniec hula. Rodzice zaś nauczą się też tańczyć z dziećmi w chustach.

Dla tych, którzy zmęczą się tańcem, cały czas będzie dostępna plaża na Madalinie, a także grill, na którym będzie można przyrządzić własne potrawy. Jeżeli zaś ktoś woli poruszać się na wodzie, to warto przypomnieć o jedynym w Poznaniu torze do skimboardu, który znajduje się właśnie na Madalinie.

Program Weekendu Tanecznego na Madalinie:

Sobota
12:00 Capoeira dla dzieci
13:00 Afro i bębny dla każdego
14:30 Taniec w chuście (dla dorosłych z maluszkami w chustach) – dodatkowo porady w zakresie chustowania na godzinę przed i po warsztatach
15:00 Taniec Hula
16:00 Step amerykański
16:30 Body Music
17:00 Taniec irlandzki

18:30 Balfolk – warsztaty i potańcówka

Niedziela
12:00 Skakanki-tarzanki – taniec współczesny dla dzieci
12:30 Street Dance dla każdego
13:00 Tańce malucha – pląsy dla najmłodszych (1-3) z opiekunami
13:30 Taniec w chustach – dodatkowo porady w zakresie chustowania na godzinę przed i po warsztatach
14:00 Zabawa w balet
14:30 Jazz dla młodzieży i nie tylko
15:00 Folk for fun
16:30 Taniec orientalny

Wstęp wolny!