Przez 3 dni nie kupisz biletu na trasie PST

Przynajmniej nie na wszystkich przystankach – poznańskie MPK poinformowało bowiem o konieczności wyłączenia prądu w rozdzielnicach przystankowych na trasie PST. W związku z tym, w dniach 7-9 września oraz 14-15 września (w godzinach od 7.00 do 18.00) nie będą działały niektóre biletomaty usytuowane przy PST.

W związku z planowanymi wyłączeniami pozbawione zasilania zostaną stacje PST: Słowiańska (7 września), Lechicka i Solidarności (8,9 września), Kurpińskiego (14,15 września). W wymienione dni prądu na stacjach nie będzie w godzinach od 7.00 do 18.00.

Prace oznaczają, że w wymienione dni we wskazanych miejscach pozbawione zasilania zostaną biletomaty, zegary oraz nagłośnienie.

Prosimy mieszkańców, którzy kupują bądź doładowują bilety w automatach we wskazanych lokalizacjach o wcześniejsze zaopatrzenie się lub doładowanie karty. Najbardziej dogodne miejsca zakupu można znaleźć w specjalnej wyszukiwarce na stronie internetowej www.peka.poznan.pl: http://www.peka.poznan.pl/web/portal/gdzie-doladowac-karte.