26-latka zaginęła na Mostowej w Poznaniu

26-letnia Ewa Tylman, drobnej budowy brunetka, jest poszukiwana przez policję. Ubrana w szary płaszcz kobieta zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada na ul. Mostowej w Poznaniu.

Ewa Tylman, o wzroście 165 cm i wadze 60 kg, jest poszukiwana przez mundurowych z komisariatu Poznań-Nowe Miasto.
– W chwili zaginięcia kobieta ubrana był w szary płaszcz do pasa z kapturem, czarne spodnie jeansowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami – 26-latkę opisują policjanci. – Ma ciemne, proste włosy do ramion, przylegające uszy i dołek na koniuszku nosa.

Świadkowie ostatni raz widzieli kobietę w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 22 na 23 listopada, na ul. Mostowej w okolicach Garbar. Zaginiona do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania 26-latki.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań–Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 – pod numerem telefonu (61) 841-23-13 lub 61-841-23-11 – czynne całą dobę.