Chcesz usłyszeć Kubę Badacha na gali filmowej? Mamy bilety!

Kuba Badach z projektem “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny” wystąpi podczas zbliżającej się, wielkiej gali fundacji “Mam Marzenie”, która odbędzie się 12 grudnia. To niezwykłe muzyczno-filmowe wydarzenie, niektórzy z was będą mogli oglądać na żywo – mamy bowiem do rozdania 4 bilety. Co trzeba zrobić, by je zdobyć?

To będzie największe charytatywne wydarzenie roku w Poznaniu! Kuba Badach wykona niezapomniane piosenki Andrzeja Zauchy w nowych i bardzo współczesnych aranżacjach, a uczniowie Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza wystąpią z koncertem muzyki filmowej. Galę poprowadzą Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak.

Właśnie na to wydarzenie mamy 4 bilety do rozdania. Aby je zdobyć musicie jednak zrobić jedną, niewielką rzecz…

Jako że gala została przygotowana przez fundację “Mam Marzenie”, waszym zadaniem będzie opisanie waszego marzenia! Autorzy tych opisów, które najbardziej spodobają się naszemu redakyjnemu kolegium, otrzymają po jednym bilecie na galę.

Swoje opisy wysyłajcie na adres konkurs@codziennypoznan.pl

W treści wiadomości podaj swoje dane:
– imię i nazwisko uczestnika konkursu
– adres zamieszkania
– telefon kontaktowy
– adres e-mail

Na wasze marzenia czekamy do środy, 9 grudnia, do godziny 12:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail zwrotny, tam też będą się znajdowały szczegóły dotyczące odebrania wejściówek na galę.