Sesja noworodka to wspaniały prezent na całe życie

Za dorastaniem dzieci ciężko nadążyć – wczoraj kruszynka, mieszcząca na serwetce, dziś rozpoczyna szkołę, wzdychają rodzice, nie mogąc nadziwić się, kiedy właściwie minęło aż tyle czasu od kupna mikroskopijnych wręcz bucików. Maleńkie stópki i tak wiele pierwszych rzeczy: uśmiech, owinięcie paluszków wokół dłoni rodzica, mrużenie wielkich oczu, figlarne minki… Takie chwile chwytają za serce, wzbudzają chęć uwiecznienia na zawsze, nie tylko w pamięci.

Zdjęcia robione telefonem komórkowym wzbogacają album rodzinny o bezcenne eksponaty, jednak w warunkach domowych ciężko wykonać fotografie wysokiej klasy, gotowe do oprawienia w ramkę lub wysłania rodzinie, by i bliscy poczuli błogosławieństwo rodzicielstwa. Potrzeba do tego odpowiedniego sprzętu, oświetlenia oraz… doświadczenia. I podejścia do maleńkich modeli, profesjonalnego i bardzo wyjątkowego. Wtedy najlepiej zgłosić się zawodowców, takich jak Pani Ewa Bielińska, fotograf specjalizująca się w fotografii ciążowej, noworodkowej i rodzinnej.

 

Przy pracy z noworodkami, ale także i starszymi niemowlętami, ważne jest odpowiednie przygotowanie – nagrzane i czyste studio, spokojna atmosfera, zadbane i ciepłe ręce, a przede wszystkim cierpliwość i skupienie na potrzebach dziecka. Pani Ewa sesje noworodkowe wykonuje w pierwszych dwóch tygodniach życia maluszka. Dlaczego? Właśnie w tym okresie maluszki przesypiają jeszcze większość dnia, przez co łatwiej jest je układać w słodkie, embrionalne pozycje. Taka sesja trwa do 4 godzin i chociaż wydaje się, że to dużo czasu, trzeba pamiętać, że w trakcie sesji pociechę często trzeba nakarmić, przewinąć czy po prostu przytulić i uspokoić. Czasami aparat Pani Ewy uchwyci dzieciątko z otwartymi oczkami, a rodzice zazwyczaj wzdychają z zaskoczenia: kto by pomyślał, że nasz skarb jest urodzonym modelem.

 

Pełen profesjonalizm i ciepła atmosfera podczas sesji zdjęciowych to znaki rozpoznawcze Pani Ewy. Prywatnie mama dwójki chłopców, fotograf doskonale wie, jak ważne są chwile spędzane z rodziną – i jak ulotne. – Fotografuje uśmiechnięte buźki małych pociech, szczęście wypisane na twarzach rodziców patrzących na swoje potomstwa.

W poznańskim studio podczas sesji ciążowych, noworodkowych, dziecięcych i rodzinnych, pani Ewa gości klientów małych i dużych. Czy przed obiektywem staje 4-osobowa rodzina, czy w rękach taty leży 2-tygodniowe maleństwo, fotograf każdego traktuje z takim samym szacunkiem, swoją osobowością umilając spędzony wspólnie czas.

Zdecydowanie sesja u ciebie była strzałem w dziesiątkę. Bardzo się cieszymy, że do Ciebie trafiliśmy i jesteśmy zachwyceni efektami!

komentuje na facebooku klientka Pani Ewy

Uwiecznione aparatem chwile mogą mieć charakter stylowy, z brzuszkami mam w czerni i bieli lub tematyczny, np. świąteczny z maleństwami w bożnonarodzeniowych strojach czy w otoczeniu kolorowych balonów podczaj sesji urodzinowych. Mali eleganci – dziewczynki z kokardkami i chłopcy w eleganckich kamizelkach – pięknie wyglądają na tle aranżacji w ciepłych kolorach, przygotowanych przez Panią fotograf. Sesje odbywają się nie tylko w studio, ale i w plenerze, w zależności od życzeń klientów – dla pani Ewy najważniejsze jest, by podczas umawiania się na sesję, klienci jasno określili swoje preferencje co do zdjęć. Zapewnia to miłą pracę i – przede wszystkim – gwarantuje zadowolenie fotografowanych.

Oferta sesji zamyka się w przedziale cenowym od 400 do 800 zł, z czego najdroższy jest pakiet sesji ciążowej wraz z noworodkową – daje niezwykłą szansę na uchwycenie chwil przed narodzinami maleństwa i tuż po, w czasie dwóch pierwszych tygodni życia dziecka. Ewa Bielińska fotografuje nie tylko noworodki, ale i dzieci starsze, uwieczniając m.in. pierwsze urodziny pociech klientów.

Pani Ewa Bielińska jest dostępna pod numerem telefonu 665 66 10 20, odpowiada również na maile, wysłane na adres foto@bielinska.pl. Jej prace można znaleźć na stronie internetowej bielinska.pl oraz na www.facebook.com/bielinskafotografia.