Ksiądz z Wildy zaprasza singli do Adakemii Miłości

Ksiądz Adam Pawłowski, znany duszpasterz z Wildy, zorganizował Akademię Miłości dla singli. Choć warsztaty mają pomóc samotnym osobom odnaleźć miłość, ksiądz Pawłowski zaznacza: „Jeśli szukasz męża lub żony, to u nas go nie znajdziesz”. Bo chodzi o to, by stać się osobą, której inni poszukują.

„Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” – czytamy w Ewangelii św. Jana. Wychodząc z takiego właśnie założenia, ks. Adam Pawłowski z Wildy postanowił, że pomoże osobom samotnym w znalezieniu miłości.

Duszpasterz, który niedawno gościł na łamach naszego portalu dzięki swojemu pozdrowieniu wiernych w klimacie „Gwiezdnych Wojen”, począwszy od tego tygodnia organizuje w ramach swojej Akademii Miłości spotkania dla singli. Pierwsze już za nami. We wtorek, 2 lutego, w Gimnazjum Katolickim pojawiło się ok. 280 osób. Nie jest to jednak pełna frekwencja, bo przez Internet spotkanie śledziło kolejne 280 osób. Na zainteresowanie swoją Akademią Miłości ks. Adam Pawłowski nie może więc narzekać.

– W życiu chodzi o miłość – ks. Adam Pawłowski jasno stawia sprawę. O co chodzi w jego Akademii Miłości? – Akademia ma pomóc rozwinąć miłość w sobie, zbudować miłość międzyludzką i odnaleźć ją w życiu – wyjaśnia kapłan i dodaje: – Mamy hasło: „Jeśli szukasz męża lub żony u nas go nie znajdziesz, ale staniesz się staniesz się taką osobą, której inni poszukują.

Zajęcia mają różnorodny charakter i tematykę. W ramach warsztatów obok spotkań z księdzem czy z psychologiem zaplanowano także spotkania z trenerem fitness, dietetykiem i kosmetyczką. Spotkania mają przede wszystkim służyć budowaniu relacji z innymi ludźmi.

Na zakończenie warsztatów ks. Adam Pawłowski planuje zorganizować wspólny wyjazd na wakacje, jeśli natomiast chodzi o następną turę zajęć, najprawdopodobniej odbędzie się ona we wrześniu.

– Pomysł uważam za bardzo trafiony, bo uważam, że w dzisiejszym świecie gdzieś tam pędzimy, nie wiadomo dokąd, i warto się nad tym zastanowić i przysiąść nad sobą, nie zwracać uwagi innym, ale zastanowić się nad swoim życiem, nad swoją osobowością – mówi jedna z uczestniczek warsztatów.

Więcej informacji na stronie ks. Adama Pawłowskiego (przejdź na stronę)