Do zdarzenia doszło po godz. 16.40. Poinformowała nas o nim czytelniczka, która wracając z pracy, utknęła w korku tramwajowym.
– Słyszałam od przechodniów, że tramwaj potrącił pieszą – powiedziała.
Z prośbą o weryfikację tej informacji zwróciliśmy się do dyżurnego nadzoru ruchu MPK. Ten potwierdził, że zdarzenie rzeczywiście miało miejsce, zaznaczając, że było to „dotknięcie” dziewczynki ok. lat 16 przez tramwaj linii nr 6.
– Wszystkie służby są na miejscu – relacjonuje dyżurny nadzoru ruchu MPK. – Pogotowie ją bada, policja też jest. Jak zeznają świadkowie, przechodziła na czerwonym świetle. Nie jedziemy jak na razie w kierunku Rataj – dodaje.
Nie mamy informacji o stanie zdrowia 16-latki.













.png)






