Bilety na targi od teraz kupisz w kioskach Ruchu

Bilety na targi w kioskach Ruchu? Wszystko jest możliwe. Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązały współpracę z siecią handlową Ruch S.A. Od teraz wejściówki na takie wydarzenia, jak Poznań Game Arena czy Motor Show, będzie można kupić w ponad dwóch tysiącach kiosków na terenie całego kraju!

– Ogromnie cieszy nas współpraca pomiędzy siecią Ruch a Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zwiedzający w dużo łatwiejszy sposób będą mogli kupić bilety wstępu na nasze wydarzenia. I to w całej Polsce – podkreśla Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Obecnie w sprzedaży dostępne są bilety na pokazy lotnicze Aerofestival
z udziałem pilotów i grup akrobacyjnych z całego świata, które odbędą się w dniach 28 i 29 maja na terenie poznańskiej Ławicy. Jednodniowa wejściówka na teren imprezy to koszt 22 zł.

W maju w kioskach Ruch S.A. będzie można  nabyć bilety na nowe wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w Kołobrzegu: Cavaliada Summer Jumping. Będą to  zawody jeździeckie, wyjątkowe w skali światowej, bo odbywające się w plażowej scenerii. Arena zmagań sportowych jeźdźców i amazonek po raz pierwszy w Europie będzie usytuowana przy brzegu morza. To czyni ten projekt porównywalnym jedynie do prestiżowych zawodów Miami Beach, odbywających się na Florydzie. Czołowi zawodnicy światowego jeździectwa będą walczyli w konkurencjach skoków przez przeszkody, dresażu i powożenia.

– Obie firmy łączy nie tylko prawie stuletnia historia, ale również dbałość o wygodę klientów – zaznacza Dariusz Stolarczyk, wiceprezes Ruch S.A. – Na wydarzenia organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie przyjeżdżają uczestnicy z całego kraju i z zagranicy. Możliwość zakupu biletów na wydarzenia i imprezy w naszej sieci będzie dla nich dużym ułatwieniem.

Wprowadzenie biletów na imprezy masowe do sprzedaży w sieci Ruch poprzedził pilotaż oraz liczne testy, które wypadły bardzo pomyślnie. Zakup biletów jest szybki i wygodny dla klienta, gdyż otrzymuje on wydruk z kodem kreskowym. Po okazaniu upoważnia go do wejścia na teren wydarzenia.
Więcej o wydarzeniach odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich na www.mtp.pl