Kierowcy, w rejonie Palacza i Janikowskiej noga z gazu!

Od poniedziałku miasto wprowadza ograniczenia do 30 km/h w rejonie ulic Palacza i Janikowskiej. Utrudnienia na Grunwaldzie spowodowane są budową sieci cieplnej, na Nowym Mieście – remontem odcinka drogi od pętli autobusowej do granicy Poznania.

Od 13 do 24 czerwca, w związku z budową sieci cieplnej do budynku przy ul. Palacza 124/126, będą miały miejsce miejscowe zwężenia jezdni i chodnika w rejonie skrzyżowania ulic Palacza i Heweliusza. Prędkość maksymalna na ul. Palacza w rejonie prac zostanie ograniczona do 30 km/godz. W przypadku utrudnień w ruchu w szczytach komunikacyjnych osoby upoważnione będą ręczne sterować ruchem.

Również w poniedziałek,  w związku z rozpoczęciem remontu ul. Janikowskiej na odcinku od pętli autobusowej do granicy miasta, zwężona zostanie ul. Janikowska na powyższym odcinku. Prędkość maksymalna w rejonie prac zostanie ograniczona do 30 km/godz. Prace w tym etapie powinny zakończyć się do 1 lipca, a o kolejnych etapach, obejmujących całkowite zamknięcie powyższego odcinka, miasto będzie informować z wyprzedzeniem.