Zaginęło rodzeństwo z Poznania, 33-letnia Monika Duda i 17-letni Michał Jankowski

Od 22 czerwca nie nawiązali kontaktu z rodziną – 33-letnia Monika Duda wraz z przyrodnim bratem, 17-letnim Michałem Jankowskim są poszukiwani przez mundurowych z Poznania. Świadkowie po raz ostatni widzieli rodzeństwo na ulicy Fabrycznej w Poznaniu.

Rysopis 33-latki to wzrost 165 cm, waga 65 kg, średnia budowa ciała, włosy długie proste, kasztanowe z jasnymi pasemkami (często związane w warkocz), oczy zielono-szare, twarz okrągła. Posiada znaki szczególne – trzy tatuaże – na przedramieniu napis „Oliwka”, na lewej łopatce rysunek róży oraz napis na plecach. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w krótkie niebieskie spodenki jeansowe, czarną koszulkę na ramiączkach, czarne tenisówki, miała przy sobie dużą czarną sportową torbę marki Adidas.

Wzrost 17-latka to 175 cm, waga 60 kg. Jest szczupłej budowa ciała, ma krótkie czarne włosy, twarz pociągłą, uszy lekko odstające. W dniu zaginięcia ubrany był w czarno-pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę, czarne spodnie oraz białe buty sportowe.

Według informacji policjantów w ostatnich dniach zaginieni przebywali na terenie nadmorskich miejscowości w woj. zachodniopomorskim.

Wszyscy, którzy po 22 czerwca widzieli zaginionych lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca ich pobytu proszone są o kontakt policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda pod numerami tel. (61) 84 125-11/12 lub 997 – czynne całą dobę.